Skocz do zawartości

Gaming Keypad / Gameboard


Recommended Posts

Siema, zastanawiam się czy nie łatwiej byłoby kupić sobie do pisania zwykłą, cichą, membranówkę jaka mi tam przypadnie do gustu,a do gier właśnie tak jak w temacie. Znalazłem tylko trzy takie rzeczy i tutaj pada pytanie,a mianowicie: Czy istnieją jeszcze jakieś firmy który taki sprzęt mają?

Razer: http://www.razerzone.com/gaming-keyboards-keypads/razer-orbweaver

Razer: http://www.razerzone.com/gaming-keyboards-keypads/razer-tartarus

Logitech: http://gaming.logitech.com/pl-pl/product/g13-advanced-gameboard

 

Jak wiadomo te Razerskie switche są... więc od razu nie chcę nic od tej firmy, w sumie jak ze wszystkim. Nie ciągnie mnie do nich i nie będzie ciągnęło. Co do logitecha to pewny nie jestem, za tą cenę mam całą klawiaturę mechaniczną.

 

Tak więc ponawiam: Dostanę gdzieś jeszcze taki sprzęt? Troszkę tańszy bym mógł na spokojnie sobie kupić,a nie płacić za kilkanaście klawiszy tyle co za całą klawiaturę. Jestem głównie zainteresowany keypadami mechanicznymi, ale chętnie zobaczę inne oferty które nie koniecznie są mechanikami.

Link to post
Share on other sites

Średnio bym powiedział. Najbardziej zależy mi na tym by był mechaniczny jak od razera, ale zdecydowanie inne switche, najlepiej redy bo do gier. Trochę, żeby tych klawiszy było,a nie 20 gdzie jednej połowy używać nie będę bo nie będzie poręcznie do ręki.

Gdyby ten logitech zamiast wyświetlacza i joysticka był mechanikiem to bym brał w ciemno. Jeśli na to patrzeć to jedynie spoko wydaje się ten Tracer, ale po co mam grać na membranach? Przydałaby się taka wersja x3 droższa z mechanicznymi :c.

Link to post
Share on other sites

Gdyby keypady były bardziej powszechne to może i ten pomysł byłby mądry bo: O wiele wygodniejsze, wszystko pod ręką i do tego każdy klawisz byłby makrem i mógłbym sobie ustawić co tylko chcę. Wygodna podkładka pod rękę i klawisze idealnie przystosowane do ułożonej tak ręki. Małe, przenośne i mogę się walnąć z tym wszędzie i grać. Ale jak widać mechaniki wychodzą drożej niż cała klawiatura więc raczej będę musiał sobie kupić klawiaturę bo nie będzie miało to sensu. No chyba, że znajdzie się jeszcze jakiś keypad o którym myślę. Musi mieć po prostu podstawę wasd i klawiszy obok ze switchami mechanicznymi... ewentualnie jeszcze makra,a tak to nic więcej nie potrzeba. Żadnego wyświetlacza, joysticka, podświetlenia... :D

Link to post
Share on other sites

Na swoim przykładzie mogę powiedzieć że posiadanie Keypada jest fajną rzeczą, ale trzeba na niego patrzeć jako opcje. 

Ja swojego kupiłem w momencie kiedy już posiadałem klawiaturę, i był to dla mnie jedynie wygodny dodatek do pogrywania w FPSy.

Posiadam Razer Nostromo, świetnie leży na nim ręka, bardzo dobrze gra się nim w FPSy takie jak COD, czy BF, ale w CSa już preferuję klawiaturę.

Dlatego od siebie odradzam stawiać na Keypada jako element dominujący na biurku, z racji że jest ograniczony.

Jest on jedynie dodatkiem.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...