Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

potrzebuje nowy mikrofon, bez słuchawek, najlepiej na jakiejś podstawce.

Obecnie posiadam ten http://www.ceneo.pl/85047mikrofon, ale często słyszę, że mnie słabo słychać, dokładnie chodzi sytuacje kiedy mówię będąc wygodnie oparty, a odległość ust od mikrofonu to około 30cm (Tak, tak, jestem leniwy). Problem nie pojawia się gdy mikrofon jest tuż przy ustach. Czego wymagać od budżetowego mikrofonu?

 

Budżet do 200 zł, tyle mam odłożone, ale gdyby coś spełniającego moje warunki było tańsze to nie szukajcie na siłę czegoś za całość, z drugiej strony  budżet może wzrosnąć w przyszłym miesiącu dopiero, z zakupem się nie śpiesze

Czego potrzebujesz? Mikrofon, może jakaś karta dźwiękowa

Przeznaczenie Komunikacja głosowa, TeamSpeak, Mumble, podczas grania

Źródło Płyta główna to MSI H61MU-E35, wg specyfikacji Realtek ALC 887
Oczekiwania Mikrofon, który będzie stał na biurku i dobrze zbierał dźwięki do około pół metra w jednym kierunku, z kablem który przynajmniej wygląda na wytrzymały  :D

 

Jestem w stanie przemyśleć słuchawki z mikrofonem, ale w życiu poniszczyłem ich już sporo, przez wyrwanie, splątanie, załamanie kabla. Z komputera korzysta też mój tata, który nie korzysta z mikrofonu, ale ze słuchawek już tak. Często odchodzi od komputera zapalić i kabel zaczyna się skręcać bardzo szybko. Wolę osobny mikrofon, który będzie stał w spokoju podpięty na tył komputera.

Nie nagrywam, nie streamuje, audiofilem też nie jestem. 

Link to post
Share on other sites

Do komunikacji w grach nie warto kupować nic lepszego niż poniższy mikrofon, przypiąc można do wszystkiego.

 

http://proline.pl/?p=ZAL+ZM-MIC1

moj brat ma sluchawki ze zbyt cienkim kablem bo go przypiac do nich, wiec nie mozna go przypiac do wszystkiego ;p wiem bo mam 2 takie w domu

Edytowane przez Okawaru
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Kupiłem tego Trust Starzz, ze sklepu proline, całe 33zł + przesyłka. Jak na razie jestem zadowolony, długi kabel wyglądający solidnie w porównaniu do tego tracera. Mikrofon stoi kawałek dalej niż poprzednik i nadal zbiera dobrze pomimo przyciszenia w karcie dźwiękowej. Korzystam z aktywacji na przycisk więc rozmówcy nie słyszą zbędnych rozmów z domownikami. Do moich potrzeb chyba jest idealny, polecam go.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...