Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja raczej też polecam ci SGS III, bo jak zmienisz ROM to wyeliminujesz największą bolączkę czyli ciężką nakładkę.

Nexus 4 jest super telefonem, ale dwie rzeczy mi w nim przeszkadzały - słaby aparat i słaba jakość dźwięku, tutaj SGS wygrywa. Osobiście mi się bardzo podoba design i kształt nexusa, ale ja wybrałbym Samsunga.

Link to post
Share on other sites

Nie wyeliminuje żadnym romem tego, że jest brzydki :3
Jakość dźwięku.. po przesiadce z sgs z Wolfsonem to raczej mnie mało co zadowoli. Poza tym do muzyki mam iPoda Video.

Aparatu dobrego nie potrzebuję, zresztą Moto G tu też cieniutko wychodzi. Chociaż przydałaby się dobra jakość filmów.

Link to post
Share on other sites

Plusy Nexa to 2 giga ramu, tym samym deklasuje on S3 (bez LTE) i Moto G, jednak jest to dość stara konstrukcja, może być problem ze znalezieniem czegoś z ogarniętą baterią + brak wsparcia dla LTE. W zasadzie czego nie weźmiesz z tej trójki, to powinieneś być zadowolony, wybór już jest uzależniony od Twoich własnych preferencji.

Link to post
Share on other sites

Proszę Cię.. niby jak przetestowane? Przecież to tylko DSP, dostajemy raczej możliwość manipulacji dźwiękiem, a nie poprawe jego jakości..  Poza tym nie jestem pewien, czy Viper steruje DACiem, tak jak np. Voodoo. Zresztą tak jak mówiłem- zrockboxowany video w zupełności starcza. 


Btw. z Twojej wypowiedzi wynika ze software zje hardware :D

Link to post
Share on other sites

Testowane tak, że znajomy na S3 z tym Wolfsonem, a dokładnie ten sam utwór nie brzmiał O WIELE lepiej niż na moim stockowym G2 na takich samych słuchawkach. Jednak miażdżył Xperie J którą miałem wcześniej i dalej gdzieś się w szufladzie wala.  Mi po wgraniu vipera na G2 szczęka opadła ;) Na utworach które znam na pamięć zacząłem nagle słyszeć nowe instrumenty. Polecam sprawdzić samemu, tylko trzeba sporo opcji potestować, żeby sobie przez przypadek nie dowalić bassu tak, że nic innego nie słychać.

 

 

 

Btw. z Twojej wypowiedzi wynika ze software zje hardware
 

Co w tym dziwnego? Podobna analogia jak to, że podkręcony procesor zje model wyżej. Wszystko można przestroić i wyciągnąć ostatnie poty ze sprzętu.

Edytowane przez Rica1
Link to post
Share on other sites

No właśnie, nowe instrumenty. Czyli nie poprawia JAKOŚCI dźwięku, tylko daje więcej MOŻLIWOŚCI jego DOSTOSYWANIA (pod konkretny telefon jak i słuchawki). Jestem pewien, że sgs3 z customowym kernelem  (z viperem, voodoo czy nawet dsp z CM) po odpowiednim ustawieniu grałby lepiej niż G2. 

 

 

 

Co w tym dziwnego? Podobna analogia jak to, że podkręcony procesor zje model wyżej. Wszystko można przestroić i wyciągnąć ostatnie poty ze sprzętu.
 

Słabe porównanie. Tu ingerujesz bezpośrednio w HW procesora, a dsp przetwarza dźwięk w DACu.

Prędzej, że ustawienie lepszego zarządcy procesora zje model wyżej, ale to już nie jest prawda. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...