Skocz do zawartości

Co dalej...


Recommended Posts

Witam,

Jak już wiecie (lub nie) dowódca wyjechał za chlebem do Niemiec.

Czuję się po części odpowiedzialny za klan.

Niestety po dzień dzisiejszy są osoby nie przejawiające jakichkolwiek chęci do wspólnego grania.

W topicu o obronie twierdzy jest 5 (pięć) odpowiedzi łącznie z postem spidera...

Osoby "niereformowalne" będą usuwane, gdyż nie stanowią żadnego wsparcia dla klanu.

Jest grono osób pewnych na które można zawsze liczyć i zwracam się do nich o pomoc w "restrukturyzacji" klanu.

Cantona, Maku, Zenek, Vort, Maciek, Gusio i kilka innych których nie wymieniłem.

 

Zamierzam wprowadzić w końcu obowiązkowe szkolenia na których będziemy eliminować największe bolączki ( dyscyplina taktyczna, kątowanie, celowanie w weakspoty itp ).

 

Proszę o podawanie własnych pomysłów i sugestii.

Ja myślę, że na początku będzie dobrze wprowadzić np. dni parzyste-twierdza, nieparzyste-szkolenie.

Chciałbym oszczędzić spajdowi zmartwień typu "co w klanie?", ma dosyć własnych. ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jestem za.

 

Nie potrzeba osób które są tylko żeby mieć dopisek przy nicku i totalnie olewają jakiekolwiek zaproszenia do grania twierdz czy wejście na Ts`a. 

Co do obrony twierdzy nie zgłaszam się z racji braku dziesiątki ale także ciężko mi powiedzieć kiedy będę w grze a kiedy nie. Czasami coś planuje a wychodzi inaczej bo wot jako gra ma niski priorytet w porównaniu do realnego życia, ale jak jestem w grze to możecie liczyć na moją pomoc.

A_H

Edytowane przez radioland
Link to post
Share on other sites

Słuchajcie panowie z mojej perspektywy  wyglada to tak samo jak u piotrka  co do szkolen i twierdzy czuje sie za to odpowiedzialny gdyz to ja jestem oficerem polowym.Czyli moja propozycja jest taka w poniedzialek trening , wtorek twierdz i tak na zmiane co tydzien . Jesli komus nie pasuje prosze o konsultacje ze sztabem >

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

ja bym może na sam poczatek dał obowiazek wchodzenia na ts'a jezeli gra ktos w  wota.Co do treningów jest to dobry pomysł bo ludzie nie potrafia ze soba współpracować ani ustawiaćsie tak by odbijać pociski.Co do twierdz nie wiem czy każdy ma czołgiVIII-X tieru wiec z tym moze być juz ciezko.

Link to post
Share on other sites

Jako klanowicz z krótkim stażem około 50-60 dni napiszę niewiele:

1. Ilość osób grająca aktywnie w porównaniu do ilości osób w klanie - marna.

2. Zebranie 7 osób na twierdze niekiedy graniczy z cudem. 10 osób online a 5 na twierdze wchodzi. Pozostali udają że nic się nie dzieję pominę wypisywanie nicków.

3. TS jest dla wszystkich - ja włączając WOT włączam TS i jestem tam obecny, bez znaczenia czy gram solo, pluton twierdzę.

4. Treningi jak najbardziej - zawsze warto się czegoś nowego nauczyć. Co do zgrania 2 trenerów - Zenek i Łukasz (Łukasz musi podciągnąć się z wydawania komend - zapamiętać kto jakim tankiem w bitwie). Ustawianie czołgów względem wroga - Maciek. Słabe punkty Gusio i Maciek plus każdy kto ma coś do powiedzenia w tym temacie.

5. Ilość czołgów X tieru w naszym klanie to 44 szt. Wiadomo są osoby co mają po kilka, są tacy którzy maja 1 (ja). Proponuję pozostałym wysilenie się i zrobienie szybko 1 linii do IS7 (mamy przy okazji świetną 8 w postaci IS3) lub IS4  (mamy świetną 9 ST-1 do niczego nie potrzebną ale szkolenie załogi i zdobywanie kasy i expa na tym tanku to przyjemność) lub amerykański magazynek ciężki X tieru chyba T57.

 

Dowództwu proponuję sprawdzić ostatnią aktywność i zacząć eliminować posiadaczy [bMKW] nie grających od dawna, może to zmobilizuje pozostałych do życia. 

Na forum WOT jest nasz temat rekrutacyjny. Przeglądałem go wczoraj, temat jest regularnie "up" niestety sam 1 post nie zachęca do niczego. Trzeba znaleźć 1 ludka - wyłonić w konkursie cokolwiek, który stworzy przyciągający uwagę 1 post rekrutacyjny. 

Z grafiką wymaganiami jakimiś screnami z naszych potyczek itp.

 

 

 

Teraz coś miłego:

Dziękuję tym, którzy grają, są aktywni, wchodzą na TS - ekipa nieziemska.

Link to post
Share on other sites

 

 

Czyli moja propozycja jest taka w poniedzialek trening , wtorek twierdz i tak na zmiane co tydzien .

Zgadzam się.

Czyli środa znowu trening, czw twierdza tak?

 

 

 

Co do twierdz nie wiem czy każdy ma czołgiVIII-X tieru wiec z tym moze być juz ciezko.

Ja sam dopiero idę po IX...

Zgrajmy się najpierw na VI, taka moja propozycja, chyba, że będziemy mieli fajny skład z Wami na czele to jak najbardziej.

 

 

 

Dowództwu proponuję sprawdzić ostatnią aktywność i zacząć eliminować posiadaczy [bMKW] nie grających od dawna

Tak zamierzam zrobić, jednak muszę to skonsultować ze spajdem i lukim.

Jeśli o mnie chodzi mogę jechać enter, enter :)

Jednak ktoś musi zostać, bo poniżej chyba 30 nie możemy twierdzy rozwijać.

 

 

 

Z grafiką wymaganiami jakimiś screnami z naszych potyczek itp.

coś takiego jest w planach, jednak z czasem krucho, ale coś wysmyczymy. ;)

Link to post
Share on other sites

co do filmu to niech każdy kto ma możliwości odpali nagrywanie replay z gier.

Następnie wrzucimy je na jakiś serw.

Potem trzeba :

znaleźć kogoś kto to fajnie poskłada i wrzuci na YT.(musi mieć dużo czasu bo trzeba będzie powtórki oglądać i wycinać najlepsze  kawałki)

Tylko niech każdy nagrywa replay ze swojego punktu widzenia.

Link to post
Share on other sites

Fajnie byłoby nagrać na treningówce jak jedziemy w jednej kupie.

Ja czasem robię screeny, pytanie czy robić z nazwami graczy czy takie "czyste"?

Program jest potrzebny, sony vegas albo coś w tym guście i dobra maszynka :)

 

@Gusio

Na jednym monitorze pracuje, na drugim piszę na forum :D

 

Na końcu poskładać do kupy, każdy wycinek poszczególnego klanowicza w całość.

Cantona jak był w CZPIM (chyba) to zrobili mega demo, później wrzucę.

Link to post
Share on other sites

Zmiany są zdecydowanie potrzebne i bardzo fajnie że coś w tym kierunku się dzieje.

Oto kilka moich sugestii :

1. 3/4 Klanu nie ma zielonego pojęcia o istnieniu tego forum i warto by to zmienić. Znacznie polepszy to komunikacje między klanowiczami.

2. Proponuję wprowadzić zasadę: Jesteś w WoT, jesteś na TS. Takie coś mogłoby obowiązywać np. od godziny 18. Można stworzyć kanał "AFK" aby każdy kto nie gra plutonu itp. miał swoje miejsce. Wtedy można łatwo się z kimś takim skontaktować w razie twierdzy lub treningu.

3. Twierdze i rozgrywki klanowe powinny być obowiązkowe a osoby olewające twierdze bez powodu (Teksty typu: "Musze expić", "Robie misje na WZ-111"...(a nie to już nie aktualne) nie są żadnym usprawiedliwieniem...) powinny być surowo karane.

4. Warto by wzmożyć rekrutację i uatrakcyjnić nasz wątek na forum WoT. Każdy z nas może raz dziennie podbić temat.

 

 

 

Proponuję pozostałym wysilenie się i zrobienie szybko 1 linii

Polecam rosyjskie medy które są bardzo często używane w rozgrywkach klanowych, oczywiście IS-7, AMX 50B oraz BC-25t. Trzy ostatnie wymienione linie maja bardzo fajne i równie przydatne czołgi VIII tieru. 

 

Na chwilę obecną to chyba tyle z mojej strony. Jeszcze chciałbym przeprosić za słabą obecność w ostatnim czasie.

 

Ku chwale BMKW!

Vortavor


@Gusio92

 

Tak możesz włączyć nagrywanie bitew.

http://i.imgur.com/b1wLwiv.jpg

 

Wchodzisz w Opcje>Ogólny>Włącz nagrywanie bitew> Ostatnia lub Wszystkie.

Link to post
Share on other sites

 

 

heh to musicie sie zdecydowac w jakie drzewka isc

 

najlepeij by to było z góry ustalić jakie czołgi nalezy posiadac na klanówki

 

Nie ma czołgu idealnego który sprawdzi się w każdej sytuacji a na X tierze są już tak zróżnicowane pojazdy że każdy się przyda w czymś innym i baaardzo dużo zależy od mapy.

Link to post
Share on other sites

Mariusz,

Osoby które będę wykluczał (po konsultacji ze spudzikiem) to ludzie którzy weszli do klanu i sami chyba nie wiedzą po co...

Są statystami, takich nam nie trzeba, bez urazy.

Zgadzam się, że ludzie z którymi mam przyjemność i zaszczyt grać są mega. :peace:


Dziś klan opuścił kolega Salog.

Dalsze wykluczenia wkrótce.

Przypominam o dzisiejszym szkoleniu wieczornym.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...