Skocz do zawartości

Z2 vs G Flex 2 Vs G3 - który wybrać


Recommended Posts

Witam

 

Na począdku witam wszystkich forumowiczów.

Do tematu - kończy mi się umowa w play i zastanawiam się nad nowym telefonem. który wybrać bo mam duży problem :-). Jak w temacie interesują mnie te 3 modele chyba że macie coś ciekawego do zasugerowania. Obecnie mam LG P-880 lub jak kto woli LG 4XHD. W maju kończy mi się na niego gwarancja a chcem go wysłać do serwisu bo już mnie wykańcza. Telefon głównie potrzebny do internetu i gier online, czasami też z niego dzwonię :-))). Więc na pewno potrzeba więcej ramu niż ma mój obecny i bateria też mocniejsza mile widziana. Proszę pomóżcie w wyboże aparatu. AAA i jeszcze jedno - telefon będzie brany na abonament więc cena zależy od wysokości abonamentu.

Link to post
Share on other sites

Witam cię również na tym forum, mam nadzieję, że zostaniesz z nami dłużej, postaram się odpowiedzieć rzeczowo na twoje pytania.

Większość odpowiedzi znajdziesz w podobnym temacie gdzie inny forumowicz wybiera miedzy Z2, a G3, więc poczytaj to sobie.

Napisz jakie ceny telefonów masz w abonamencie który cie interesuje, IMO na tą chwilę LG G Flex 2 jest raczej nieopłacalny.

Link to post
Share on other sites

LG G3

 

25 miesięcy

 

90 zł abonament -700 zł telefon

120 zł abonament - 179 zł telefon

i ten drugi wariant jest interesyjący

ps. teraz płacę abonament w kwocie 90 zł

 

Flex 2

 

25 miesięcy

 

90 zł - 1229

120 zł - 699

 

36 miesięcy

 

90 zł - 819

110 zł - 179 zł telefon

tylko że 36 m-cy umowa a gwarancja tylko 24.

 

Z2 jest najtańsza


Jeżeli chodzi o Flexa 2 to w grę wchodzi 36 m-cy bo mnie nie stać na wywalenie takiej kasy.

36 m-cy 110zł abonament 179 zł telefon

Link to post
Share on other sites

To na pewno nie opłaca brać się G Flex 2, bo zmian w porównaniu do G3 nie ma za wiele, a obudowa jest gorszej jakości.

Mam oba telefony więc możesz pytać o co chcesz.

Tak w ogóle to lepiej kup telefon na raty + dokup sobie ofertę na karte, bo przedstawione ceny telefonów nie są w ogóle korzystne (widać jasno, że to Play).

Link to post
Share on other sites

Z ratami raczej nie ma problemu, lecz ciągle pytam o telefon bo te co wymienił mmm555 są z 1 gb ramu a tyle to mam w moim LG 4XHD i nie daje rady już ten smartfon. Ciągle zamula i się wiesza, a jak na począdku napisałem bardzo dużo gram na telefonie w

hobbita


Sprawdziłem i w EuroRtvAgd G3 kosztuje 1650 zł


Na Allegro od 800 do 1900

Link to post
Share on other sites

Masz jakieś inne dostępne w abo?

Np note 4, ale jak patrzę, że tylko siedzisz na necie i grasz w gry online to może coś taniej ?

Te telefony są głównie drogie, bo mają mocne podzespoły do gier.

Tobie by wystarczyła duża lumia 640xl z 5,7 cala.

Powinna być 2 razy tańsza niż te co podałeś.

http://www.microsoft.com/en/mobile/phone/lumia640-xl-lte/

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...