Skocz do zawartości

Nowy telefon z Androidem 1000-1200zł


Recommended Posts

Witam!
Chciałbym kupić nowy smartfon w przedziale cenowym 1000-1200zł

Na czym mi zależy:
- dobry aparat (przedni jak i tylny),
- min. 2GB RAM,
- spory ekran (5-5,5")

- dual SIM (opcjonalnie)

- dość wytrzymała bateria.

- wejście na kartę microSD (chyba, że smartfon ma wbudowane 32GB+ pamięci),

- system operacyjny Android.
 

Miło by było, gdyby smartfon w miarę płynnie uciągnąłby Hearthstone'a, jednakże nie jest to koniecznością. ;)

Jakieś propozycje? :)

Link to post
Share on other sites

W tej cenie oprócz G3 możesz się jeszcze zastanowić nad Galaxy S5. Dłużej trzyma na baterii (vide testy na Phonearena), też ma slot na kartę SD, tak samo dobry albo nawet lepszy aparat i zdecydowanie lepszy, jednak mniejszy (5.1") i o mniejszej rozdziałce (1080p zamiast 1440p) wyświetlacz.

Link to post
Share on other sites

No może bateria faktycznie lepiej tryma choć nie miałem okazji sprawdzić

Nie jestem taki pewien czy St ma lepszy ekran. Może dla wielbicieli amoleda, do których także się zaliczam to tam jednak jak ktoś woli bardziej naturalne kolory to G3 się sprawdzi idealnie. Także co kto lubi :)

Przesiadłem się z amoleda i nie ma tragedii, nasycenie kolorów mnie satysfakcjonuje :) już nie gadam o tej rozdzielczości której i tak nie widać i mogłoby jej nie być no ale cóż. Widać to np po Note 3 gdzie jest ekran 5,7 cala full hd a i tak wygląda świetnie

No ale Samsung w S6 i Note 4 już też zamontował ekran w tej rozdzielczości co G3 i podejrzewam że z czasem będzie ich więcej i będzie to standard jak full hd

Link to post
Share on other sites

Dzięki za udzielone dotychczas rady ;)

A coś z dual SIMem udałoby się sensownego znaleźć?

A co jeśli chodzi o Huawei Honor 6? Naczytałem się sporo dobrego o nim i ma dual SIM, jednakże nie wiem jak ten procesor wypada na tle innych. Nie wiem też jakie zdjęcia robi.

I jeszcze zapomniałem dodać czegoś, co pewnie jest ważne. Telefon niestety kupuję na raty w sklepie.

Edytowane przez JT3030
Link to post
Share on other sites

Huawei Honor 6 jest bardzo porządnym telefonem, ale aparat i wydajność na tle konkurencji (podanej u góry) jest średnia. Huawei ma też tendencje do dużej straty wartości na rynku polskim, bo w dalszym ciągu kojarzy się z budżetowym sprzętem przeciętnej jakości. Mimo wszystko to w dalszym ciągu dobry sprzęt.

Link to post
Share on other sites

Hmmm... co do spadającej wartości to mało mnie to interesuje, bo telefonu sprzedawać już raczej nie będę. Jeśli chodzi o płynność to zdarza mu się złapać jakąś dłuższą zwiechę? A co w aparacie może mnie rozczarować względem konkurencji?

Może są jakieś inne modele? Podkreślę i powtórzę, że telefon kupowany będzie na raty, co zawęża wybór. ;)

@Down Od osoby prywatnej również?

Edytowane przez JT3030
Link to post
Share on other sites

Dzięki za wszelkie starania! ;)

 

Po chwili namysłu uznałem, że właśnie ten Huawei najbardziej mi się podoba z tych trzech smartfonów, które zostały tu wymienione i ma dual SIM. Czy straciłbym wiele na tle konkurencji, gdybym wybrał właśnie jego? :)

Widziałem zdjęcia wykonane aparatem w tym telefonie i mógłbym przecierpieć gorszą jakość względem pozostałych smartfonów na rzecz dual SIM. Cena mi pasuje oraz sklep, w którym mogę go kupić.

 

@Down Jakoś Samsungi mi się nie podobają, a zwłaszcza SIV :P .

Edytowane przez JT3030
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...