Skocz do zawartości

Recommended Posts

@up Takie wypowiedzi nie są mile widziane na forum gdzie ktoś oczekuje pomocy, co do autora wszystko zależy czego oczekujesz od komputera i jakie masz fundusze potem można myśleć ewentualnie od czego zacząć modernizację (lub wymianę).

Edytowane przez ProXimo
Link to post
Share on other sites

Jak komputer ma nie być demonem wydajności , to na początek daj jakaś energooszczędną kartę graficzną typu gtx750 (tu już odczujesz porządną różnicę ), Potem jak dozbierasz to zasilacz . A na koniec największy wydatek - całą resztę . Możesz na chwilkę sobie dołożyć 2gb ramu , ale do nowego kompa go nie przełożysz .

Link to post
Share on other sites

Pierwszy podzespół do wymiany to zasilacz modecom feel z czarnej listy. Potem karta i dodanie kości pamięci RAM.

Dobrze by było jakby można było podkręcić procesor, z tego co pamiętam Q6600 całkiem dobrze się kręcił.

Edytowane przez Mr.crow
Link to post
Share on other sites

Jeśli zwiększysz zapotrzebowanie na energię, możesz mieć tykającą bombę z tego modecoma, ja sam miałem do niedawna Q6600, kręcił się do 3.6 na chłodzeniu Themis, lub jest jeszcze możliwość taka, że sprzedasz tego proca i kupisz Xeona pod socket 771, bo można go przerobić na 775, i masz ładnego Xeona w komputerku. Jako zasilacz myślę, że wystarczy coś pokroju Corsair CX430? Jeśli coś źle, to mnie koledzy poprawcie, bardzo przyjemny i cichy, sam taki mam. Jeżeli chodzi o kartę, to kolego jeśli za dużego budżetu nie masz, ja pod koniec maja będę sprzedawał HD 5770, na minimalnych niektóre z nowszych gier uciągnie.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Miszczu, najtańszym kosztem to dołóż mu ramu żeby było chociaż 4 GB

 

Polecam ci również grafikę Asus Radeon HD 7790 1Gb Miałem taką i jest wspaniała.

 

Sam miałem identyczny zestaw więc wiem co mówię, ale zasilacz miałem troszkę mocniejszy bo 400W ale firma ta sama i proca kręciłem do 3,2 Ghz z tego co pamiętam

 

Nie licz na to że będzie to demon prędkości ale dodatkowy ram odczujesz, a kiedyś jak się zdecydujesz na przesiadkę to ta karta i tak jest wydajna, sam się zdziwiłem jak ją wsadziłem do 2500k

 

Na Ultra mogłem płynnie w far cry 4 grać w full HD (Płynnie to znaczy 30 klatek trzymała w stresujących sytuacjach także nie jest źle) Zasilacz również sobie wymień, lepiej nie ryzykować.

 

PODSUMOWUJĄC

1. Dołóż ramu do 4GB

2. Zmień zasilacz

3. Kup kartę którą ci polecam, procesor będzie ją trochę ograniczał, ale na przyszłość się przyda.

 

Możesz zasilacz na końcu wymienić bo ta karta pobiera bardzo mało prądu, także możesz zamienić kolejnością punkt 2 i 3

Edytowane przez DworaczeQ
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...