Skocz do zawartości

Myszka do gier do 300 zł


Recommended Posts

§  Budżet: 300 zł


§  Jakiej myszki obecnie używasz: Logitech m180


§  Jaką masz obecnie podkładkę: aktualnie brak podkładki, planowany zakup nowej


§  Z jakich wartości DPI korzystasz: 1000, planowana zmiana na wyższa


§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS:  b/d


§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): WoT, LoL, Robocraft, nieraz CS, Diablo 3


§  Ile przycisków używasz w myszce: aktualnie 2, docelowo 4


§  Chwyt: fingergrip


§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2


§  Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka: 14


§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: brak dokładności, zużycie aktualnej myszki


§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): w sumie to brak jakiś predyspozycji, z zaznaczeniem że niejednokrotnie lapka używam na łóżku (myszka pomyka po materiale).


Wymóg: myszka bezprzewodowa


Link to post
Share on other sites

 

 

§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: brak dokładności

 

§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): w sumie to brak jakiś predyspozycji, z zaznaczeniem że niejednokrotnie lapka używam na łóżku (myszka pomyka po materiale).

 

 

Nic dziwnego...

 

 

 

Wymóg: myszka bezprzewodowa
 

 

Graj na touchpadzie, na jedno wyjdzie a zaoszczedzisz kase.

Link to post
Share on other sites

Akcedi ja mam wrazenie, ze Ty nigdy nie czytasz wymogow autora do konca. ;> Wyraznie zaznaczyl ze chce bezprzewodowa a zadna z Twoich propozycji nie spelnia tego warunku.  Dodajac do tego ze czesto gra na lozku po materiale... to juz w ogole rece  opadaja i nie wiem co doradzic. Taki gracz-leniuch kojarzy mi sie raczej z pasjansem lub tetrisem. :)

Link to post
Share on other sites

Nic dziwnego...

 

 

 

 

 

Graj na touchpadzie, na jedno wyjdzie a zaoszczedzisz kase.

Akurat na łóżku myszka się sprawdza bardzo dobrze (identycznie jak na podkładce) :) Do internetu czy niewymagających gier idealna. Sam jestem zdziwiony, że tak dobrze chodzi na takim podłożu jak np. prześcieradło ;p 

 

A co do 

"Taki gracz-leniuch kojarzy mi sie raczej z pasjansem lub tetrisem.  :)" - do gier typu diablo czy wot nie potrzeba specjalnie innego podłoża.

Myszki przewodowe odpadają całkowicie więc takie propozycje pomijam :)

 

Myślałem o:

Logitech G602
Logitech Gaming G700S
Logitech Performance MX
Razer Orochi 6400dpi
 
co o nich sądzicie ?
Link to post
Share on other sites

 

 

ędzie doskonała pod fingertripa... nie.

właśnie dlatego się pytam, bo też mi się tak wydawało ... Z tego co czytałem im mniejsza tym lepsza, więc 

 

 Razer Orochi 2013 byłaby ok, ale z tego co czytałem ma sporo wad (wchodzenie w stan hibernacji już po 20 sek :P (w wocie już się nie da kampić) i jest mała. Coś mi się wydaje, że z tych popularniejszych myszek, w przedziale do 300 (max 350) nic ciekawego nie znajdę..

Link to post
Share on other sites

Nie, bo bezprzewodowe myszki to kloce. Serio spięcie kabla jest aż tak trudne? :/

tak, w przypadku gdy jesteś na lapku, niejednokrotnie w drodze. Dodatkowo, mam złe wspomnienia z kablami :P Przy częstej zmianie lokacji, kable padają u mnie jak muchy :P Ten sam problem mam ze słuchawkami :P Kable notorycznie urwane/końcówka wyrwana itd ;p

 

Ewentualnie mogę zmienić uchwyt na palmgripa.. Coś to zmienia ? :)

Link to post
Share on other sites

Pole manewru w przypadku doboru myszy gamingowej bezprzewodowej masz bardzo zawężone. Jeżeli chcesz w miarę dobrą mysz do gier, ale z tym komfortem że jest bez kabla to Logitech G700S oraz G602, to jak dla mnie jedyne opcje jakie masz. I dodatkowo będziesz się musiał do nich przyzwyczaić względem chwytu.

Opcja druga mimo wszystko bierz kabel.

Link to post
Share on other sites

Zauważyłem że na tym forum nie ma co prosić o pomoc w zakupie myszki bezprzewodowej...Jest pare dobrych modeli które mają bardzo dobry sensor,długo trzymają sie na bateriach,i są wygodne.

Ja ponad pół roku temu kupiłem Logiteech G602 i jestem z niej bardzo zadowolony.Ma 11 przycisków,świetny sensor który praktycznie śmiga na każdym podłożu,jest wygodna i bateria trzyma bardzo długo...ja  przez te 7-8 miesięcy dopiero raz wymieniałem baterie.

Jednym słowem polecam.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...