Skocz do zawartości

Upgrade do Windows 10 a formatowanie. (?)


Recommended Posts

Hejka,

 

mam oryginalnego Windowsa 8.1 na jednym laptopie, na drugim oryginalnego Windows 7. Na pewno na obu komputerach wykorzystam upgrade do Windows 10, ale mam wątpliwości co do formatowania - które chcę wykonać. Nie chcę mieć dwóch systemów, tylko jeden, główny.

 

ALE! Podczas upgrade nie będzie możliwości formatowania. Instalowanie z poziomu systemu mi na to nie pozwoli. Więc, czy da się jakoś pobrane upgrade zrzucić na dysk USB albo coś?

Link to post
Share on other sites

jak zrobisz upgrade z poziomu Windowa to zamieni pliki w Windowsie i nie będziesz mial dwóch systemów tylko jeden, ale nie radzę bo na moim laptopie trwało to z 4-5 h (pewnie dlatego ze na dysku miałem z 160 GB zajęte) niewie jak będzie ale będzie się dało ściągnąć z strony Microsoftu wi 10

Link to post
Share on other sites

Microsoft wprowadził taki sposób,że aby dokonać upgrade jakiegoś systemu do nowszego to musisz mieć zainstalowany i aktywowany ten poprzedni. Ja żeby wgrać  win 8,1 muszę najpierw wgrać kupiony win7 potem zrobić upgrade do win8 i  na końcu 8,1. Są niby na to sposoby ale nie korzystam...Windows old potem możesz wywalić jako administrator.

Edytowane przez jarrino
Link to post
Share on other sites

Jak chcesz się zabezpieczyć to zrób pełny backup kompa przed upgrade'm do Windows'a 10.

Zaktualizuje system do Win10, pobierz obraz Windowsa ze strony Microsoft'u i zainstaluje jeszcze raz Windows'a 10 na czysto.

 

Backup oczywiście opcjonalny, ale zalecany.

Link to post
Share on other sites
  • 1 rok później...

Panowie , żeby nie zakładać nowego tematu napisze tutaj ... Mam Windowsa 7 , zaktualizowałem do wersji 10 i tutaj pytanie - Jak sformatuje komputer to po zainstalowaniu systemu będę mógł znowu zaktualizować do Windowsa 10 czy już nie ?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...