Skocz do zawartości

Gainward GTS 450 w Trybie SLI


Recommended Posts

Posiadam 2 karty graficzne GeForce Gainward GTS 450.. Próbowałem stworzyć z Nich SLI, najorawdopodobniej na próżno.. Karty są takiego samego modelu, posiadają ten sam bios, mają tyle samo Pamięci..

Połączyłem Je mostkiem SLI i system ani GPU nie wykrywa wogóle Trybu SLI.. Zaktualizowałem do Najnowszych sterowników Nvidii - 260.89.. Karty widnieją w Menedżerze urządzeń tak samo GPU-Z widzi osobno dwie karty w zakładce na dole ale Tryb SLI jest ciągle Disabled..

W ustawieniach BIOSU płyty Głównej (MSI H55-GD65) nie ma wogóle opcji związanych z SLI..

Wszędzie czytałem co do tej płyty głównej to jest napisane że obsługuje SLI oraz Crossfire.. Nie wiem co może być powodem tego że nie da rady ich połączyć w SLI..

 

Mój sprzęt to:

MSI H55-GD65

Intel Core i3 540 @ 3.07Ghz

G.SKILL 2x 2024Gb

OCZ ModXstream 700W

2 x Gainward GTS 450 GTS

 

Będziecie w stanie mi Pomóc ??

Link to post
Share on other sites

U mnie nie chodzi ten MOD.. Zrobiłem tak jak jest opisane.. Była Informacja Patch Installed Suuccesfuly.. Reset kompa, uruchomienie Tej opcji z SLI.. Napis Starting Windows ze święcącymi okienkami i... Znika, pozostaje czarny ekran i nawet do tego ręczny RESET Nic nie daje.. Trzeba wyłączyć kompa i uruchomić Ponownie..

 

 

Widzę że raczej lipa i Nikt nie jest mi w stanie powiedzieć co nie tak z tym modem ??

Link to post
Share on other sites

Tak TERAZ Bardzo Dobrze Rozumiem.. Ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem więc liczyłem na Waszą POMOC.. Może faktycznie coś z tym Modem mi poradzicie bo nie wiem od czego tak się dzieje..

 

Wydaje mi się że ten błąd podczas uruchamiania występuje przez to gdy podczas wykonywania czynności w CMD w następujący sposób jak zostały opisane jest błąd.. Obrazek poniżej Go przedstawia >>>

 

http://img842.imageshack.us/img842/6859/beztytuuiu.jpg

Link to post
Share on other sites

Juz porozmawialem z autorem tematu, problem jest dosc "bizarre" z tego wzgledu, ze po zaaplikowaniu patcha system nie chce wstac, nie wazne na jakich sterach - nawet na tych ostatnio potwierdzonych przez tworcow patcha.

 

Ja juz nie mam pomyslow, moze cos koledze podpowiecie?

Link to post
Share on other sites

Pierwszym Motywem jest to że Ja do Nikogo nie mam pretensji ponieważ ten Patent z tym SLI naprawdę mnie rozbił i był ciężko zrozumiały..

 

Tutaj wielkie DZIEKI dla GreQonE oraz Torture za poświęcony czas przy rozwiązywaniu tego problemu.. Tak jak GreQ napisał dalej szukam POMOCY na rozwiązanie problemu, mianowicie:

 

... po zaaplikowaniu patcha system nie chce wstac, nie wazne na jakich sterach - nawet na tych ostatnio potwierdzonych przez tworcow patcha.

Link to post
Share on other sites

Jeszcze znalazlem cos takiego:

"Q: I made all steps for my OS, but SLI don't appear, or my OS is crashed and don't boot anymore! Help me please!

A: Recheck everything, just a single mistake can render your OS unusable. Try pressing F8 and selecting "Load last good state" or "Disable automatic reboot when failure", it can help you to boot flawed system. If you are sure that everything was done correct, and still have problems - send mail to our support address support"signofmail"xdevs.com with your DSDT table (received by tool with key iasl -g, and detailed system configuration and problem description). We will try to respond as soon as we can, but remember, this is free project, maintained only when there is free time, so be patient to wait some time."

 

Mozesz zawsze sprobowac, jak nie znasz angielskiego to daj znac, pomoge Ci cos naskrobac.

 

W siódmej linii od dołu masz odpowiedź. Z H55 to się nie udaje. :P

http://www.msi.com/index.php?func=prodm ... od_no=1978

Pozdrawiam.

Gdzie tu widzisz taka informacje?

Link to post
Share on other sites

GreQ zrobiłem tak jak jest opisane z tym F8 > Uruchomieniem Ostatniego Dobrego Ustawienia oraz z tym Brakiem Resetowania alee NIC a NIC to nie dało... :help:

 

Dalej ten Sam problem.. Znika ten Napis STARTING WINDOWS i czarny ekran zostaje z taką zwiechą że Reset nie pomaga aż trzeba całkowicie kompa wyłączyć.. :P

Link to post
Share on other sites

Juz wykonany :P

 

Witam.

 

Czy na mojei płycie asus p5e deluxe x48 mam jakieś szanse na odblokowanie sli tym modem?

99,9% :D

Powinno dzialac bez problemow, aczkolwiek tak jak widac, czasem problemy sie zdarzaja :P

 

GreQ zrobiłem tak jak jest opisane z tym F8 > Uruchomieniem Ostatniego Dobrego Ustawienia oraz z tym Brakiem Resetowania alee NIC a NIC to nie dało... :help:

 

Dalej ten Sam problem.. Znika ten Napis STARTING WINDOWS i czarny ekran zostaje z taką zwiechą że Reset nie pomaga aż trzeba całkowicie kompa wyłączyć.. :P

Chodzilo mi o napisanie maila do nich.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...