Skocz do zawartości

GTA V - pokaz slajdów przy zmianie pory dnia


Recommended Posts

Witam wszystkich,
Po uruchomieniu i straaaaasznie długim ładowaniu gra sama w sobie chodzi bardzo płynnie i stabilnie, mogę szybko jeździć samochodami i płynność ciągle jest bardzo dobra mimo dość wysokich ustawień, jedyne co kompletnie wyłaczyłem to rozmycie i MSAA  a cienie mam na wysokich, reszta - bardzo wysokie bądź ultra (poza trawą) problem pojawia się dopiero gdy w grze zmienia się pora dnia np. zapada zmrok, kiedy dochodzi moment 'rozswietlania się ' budynków gra łapie takie ściny że zaczyna przypominac power pointa. pokaz slajdów trwa tak mniej wiecej do zapadniecia pełnej nocy i dalej gra znowu chodzi dość płynnie ( mniej niz podczas dnia ) i szczerze mówiac im dłużej gram tym bardziej grze spada płynnosc, po 2 godzinach gra łapie ściny przy rozglądaniu sie mimo ze wczesniej chodziła plynnie... dodatkowo zauwazyłem ze gra czasami przycina przy strzelaniu - wszystko chodzi świetnie, chce do kogoś wystrzelić - gra łapie ścine na jakies 2 sekundy. Popytałem wśród znajomych z których jeden powiedział mi ze winą tych ścin moze być twardy dysk który nie jest w sumie zbyt szybki. do tego jest on troche zasyfiony, czy dysk moze byc za to odpowiedzialny? zastanawiałem sie nad zmianą ale czy lepszy dysk da jakąs poprawe? czy moze problem lezy w czyms innym? próbowałem tez zmniejszyć ustawienia ale jedyne przy których wszystko chodziło świetnie to średnio wysokie, choć też nie zawsze. czy jedyna opcja to zmniejszenie ustawien? czy moze jednak ten dysk tak wszystko spowalnia? co myslicie na ten temat?


specyfikacja kompa:
-mobo: msi b85-g43

-procesor: intel i5-4670
-grafika: gigabyte GF gtx770
-ram: kingston hyperx 8GB

-dysk: WD Green 1TB (dodam ze przy pobieraniu czegos z neta z predkoscią 14 mb/s dysk potrafi juz nieźle przymulac)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...