Skocz do zawartości

Superlux hmc 631 vs ASUS Echelon Gaming Headset


Recommended Posts

Witam, otóż jestem zdecydowany na zakup słuchawek z mikrofonem. Wiem, że dosyć mocno polecane są słuchawki Superlux, ale nie widzę nigdzie opinii o słuchawkach asusa. 
Tak, więc mogę kupić te słuchawki za podobną cenę, tak więc jak myślicie które będą lepsze: Superlux hmc 631 czy może ASUS Echelon Gaming Headset? 

 

Edit:

Słuchawki najprawdopodobniej będą używane na zintegrowanej karcie dźwiękowej :D

Edytowane przez sqashi
Link to post
Share on other sites

@SKOME

No działu i dźwięku nie śledzę zresztą za bardzo się tym nie interesuje, dlatego proszę o radę. Wiem że może was denerwować, bo pytania o słuchawki z mikrofonem pojawiają się codziennie i przejrzałem tę tematy i wiem że polecacie superluxy, ale nigdzie nie widziałem opinii o asusach, dlatego pytam które będą lepsze?

Edytowane przez sqashi
Link to post
Share on other sites

Ja myślałem że gdzieś na forum jest odpowiedz które z tych słuchawek lepsze i o to ci chodzi a tobie chodzi o temat że nie warto kupować słuchawek z mikrofonem. Wiem o tym i swoją drogą czytałem go wcześniej. Ale ja potrzebuje słuchawek z mikrofonem wybudowanym w słuchawki.

Tak więc podbijam pytanie superluxy czy asusy?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

a tobie chodzi o temat że nie warto kupować słuchawek z mikrofonem

 

Nie. Ten temat dotyczy dlaczego nie należy brać słuchawek sygnowanych "For GEJmers".

 

 

 

Wiem o tym i swoją drogą czytałem go wcześniej

 

Widać, że źle czytałeś. Jest napisane wyraźnie "Wyjątek stanowią modele; Superlux,Qpad, część Sennheiserów oraz Kingstonów". W czym jeszcze problem?

Link to post
Share on other sites

Jedno pytanie a tu trzeba się kłócić o temat który jest przypięty, ale na pytanie to już nie można odpowiedzieć. Ja np interesuje się telefonami, szczególnie Androidem i telefon z nim miałem kiedy ten system był nowością. Z czasem coraz więcej osób go miało. I zgaduj jakie pytania cały czas pisali nowi użytkownicy. Dlaczego tracę pieniądze na konie? Bo telefony same łączyły się z Internetem. I jakoś ja nie miałem takiego problemu żeby im odpisać jedno proste zdanie jak to wyłączyć. Ale nie bio lepiej stracić z takimi użytkownikami więcej czasu i się z nimi kłócić. A kiedy już takich tematów było dużo i trzeba było je odrzucać, to pisałem im na priv jak to zrobić, żeby już nie tracili tych pieniędzy. Ja nie miałem takich problemów jak wy i z chęcią takim ludziom pomagałem. Nie wiem może kwestia wychowania.

Pisze ,,forgejmers" to nie bierz. Ale argument.

Normalnie cena tych asusów wynosi około 300 złotych. Mogę je kupić za około 170 natomiast superluxy za jakieś 230 złotych. Jako że nie mam zbyt dużo pieniędzy i nie chce wydawać ich dużo na słuchawki bo maniakiem dźwięku nie jestem. Wiem że superluxy są polecane, ale jak mogę zaoszczędzić 50 dych, a jakościowo będą podobnie to wolę mieć te 50 zł :) a o słuchawkach Asusa opinii na forum nie znalazłem.

Tak więc mógłby ktoś patrzeć na te słuchawki i napisać co lepiej wziąść Asus czy superluxy.

Edytowane przez sqashi
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

CZŁOWIEKU ILE RAZY MOŻNA PISAĆ TO SAMO!?

 

Jest temat podklejony, jest wyszukiwarka, jest REGULAMIN który powinieneś przeczytać i się do niego stosować.

Jak widać albo tego nie zrobiłeś albo świadomie łamiesz jego punkty.

 

Jeszcze coś?

 

Asus to gó**o - tyle w temacie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...