Skocz do zawartości

Poszukuję nazwę firmy, która produkuje klawiaturę mechaniczną.


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Pitrek7,

Recommended Posts

Patrząc na tą klawiaturę to widać istną kopię Corsair K70


Obawiam się że pochodzenie tej klawiatury może mieć korzenie głęboko Azjatyckie. Sporo tego typu sprzętu ląduje na rynku Brytyjskim. W zasadzie cały Amazon jest tym obsadzony.

Chcesz to kupić?

Link to post
Share on other sites

Patrząc na tą klawiaturę to widać istną kopię Corsair K70

Obawiam się że pochodzenie tej klawiatury może mieć korzenie głęboko Azjatyckie. Sporo tego typu sprzętu ląduje na rynku Brytyjskim. W zasadzie cały Amazon jest tym obsadzony.

Chcesz to kupić?

Szukam dla siebie klawiatury i natknalem sie na tą, chcialem wiedziec tylko jaki producent gdyz design ma nawet fajny. Mialem nadzieje, ze na stonie producenta znajde moze wiecej innych klawiatur. Poki co nie znam marki niestety. Zakochalem sie w das keyboard 4 ultimate ale kurde nie jest podswietlana a wolalbym z backlightem.

Link to post
Share on other sites

Co do tej którą podałeś to może zająć wieczność ustalenie producenta. Zasada jest mniej więcej taka że jak brak jest nazwy producenta i to jeszcze w tytule to 99.9% szansy pada na rynek Chiński. A tam ustalenie pochodzenia niemal graniczy z cudem.

Jeżeli podoba się Tobie ten Design który jest w Linku to K70 najbliżej pasuje. A co do samej Das to sam się do niej się przymierzam, i pewnie tak się stanie jeżeli gdzieś do czerwca nie pojawi się jeszcze kilka ciekawych modeli mechaników.

Swoją drogą po Twoich postach wnioskuje że nie jesteś obecny na Polskim landzie, a jeżeli to nie jest tajemnicą to gdzie aktualnie się znajdujesz? 

Link to post
Share on other sites

Mieszkam w Irlandii stad najlatwiej mi sie zamawiam z amazon.co.uk. No ta Das jest piekna i w ogole wole taka klawiature z "klasa", niestety nie ma podswietlenia co mnie wkurza niesamowicie bo juz bym chyba ja zamawial. Mam jeszcze na oku tesoro ale az tak mi sie nie podoba. Co do corsair k70 to zbyt oklepana jak dla mnie i nie przepadam za firma corsair chociaz klawiaturki maja akurat dobre.

Link to post
Share on other sites

No to jak to jest Irlandia to zobacz klawiatury od Ducky. Bardzo dobre klawiatury, podświetlane i to w sumie dość nietuzinkowo, świetne wykonanie i na wyspach będziesz miał sporo modeli do wyboru. Rewelka. Albo jeszcze taka perełka lecz zakładam że trzeba będzie tak czy inaczej ściągać przez Amazon.com WASDKeyboards. Na przełącznikach Green, albo White. Bardzo dobry kawałek klawiatury.

Link to post
Share on other sites

Patrzylem juz wszystkie Akcedi, troche w tym siedze i temat ogarniam. :) Ducky sa fajne ale maja zbyt klasyczny design. Chociaz to bez watpienia I klasa. WASD jest jeszcze bardziej klasyczne, aczkolwiek axiom e-sports jest nawet nawet. Ogolnie chcialbym klase ale bardziej modern design, idealnie pasuje tu DAS keyboard tylko ten cholerny backlight! :D

Link to post
Share on other sites

Czy podczas rozgrywek w cokolwiek musisz rzucać okiem na klawisze. I czy ta sama historia jest w przypadku pisania. Jak dla mnie to podświetlenie ma formę efektu wizualnego i tak naprawdę spokojnie można się bez tego obejść. Das ma jeszcze jedną serię klawiatur dla hardcoru, kompletnie bez layoutu.

Link to post
Share on other sites

Tak widzialem, nawet ciekawie to wyglada. Nie musze patrzec, chociaz czasami zerkam, taki odruch. Powiedzmy ze 80-85%/15-20% to jest zerkam/nie zerkam. Wolalbym jednak z podswietleniem bo po prostu lepiej mi sie wtedy z niej korzysta. Jak siedze w nocy, to pomimo ze mam zapalona lampke wole jak klawiatura tez sie swieci. Sprawdzalem jak mi sie uzytkuje gdy wylaczam backlight i to nie jest to samo, jakas taka psychiczna zaleznosc. 

Link to post
Share on other sites

Aktualnie posiadam Logitech G710+ i jak do tej pory nie mam za bardzo negatywnych opinii o tym sprzęcie. A jeżeli mowa tutaj o podświetleniu to tutaj chłopcy z Logitech się popisali. Jest bardzo dobrze widoczne.

A co do Das bez layoutu to jeżeli dobrze pamiętam nazwali ją Stealth.Jeden z moich znajomych nabył model Profesional 4 i gość mnie zaraził tą klawiaturą. Jakość wykonania, no jeszcze czegoś takiego nie macałem.

Link to post
Share on other sites

No wlasnie o to chodzi. Jak czytam komentarze ludzi na zagranicznych forach albo przeglada review tej klawiatury to, az bije wszedzie "po oczach" KLASA tego sprzetu. Dlatego tak kusi... Gdyby byla z backlight to bralbym od razu, nawet za tak wysoka cene ale tak to sie waham. Gdzies z tylu glowy bedzie ten glos mowiacy "szkoda ze nie ma podswietlenia".


Edit:

 

Znalazlem nazwę producenta tej klawiatury. Oto ona:

 

 E元素

 

(to sa zakodowane chinskie znaczki, jak sie wklei na shoutboxa to pokaze pelna nazwe)

 

Temat do zamkniecia. :)

Edytowane przez broodeeck
Link to post
Share on other sites

Nie chodzilo mi o recenzje tej klawiatury bo i tak bym jej nie kupil.  Zbyt przypomina corsair ale raczej mialem nadzieje trafic na inne ciekawe klawiatury tej firmy.  Niestety nie maja nic co by mnie zainteresowalo. Swoja droga recenzja dobra, dobrze przeczytac przed kupnem bo myslalem ze ta klawiatura ma mx blue a to jakas imitacja tego i dzialaja jeszcze glosniej. 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...