Skocz do zawartości

Sposób naliczania punktów karnych.


Recommended Posts

"Cennik" masz tutaj:

http://forum.benchmark.pl/topic/79192-zmiany-w-systemie-moderacji/

 

Jednak zważ na ten punkt Regulaminu:

 

Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do odmiennego traktowania dwóch różnych przypadków łamania Regulaminu z uwagi na reputację użytkowników, rozróżnienie działania przypadkowego i celowego lub niedawne wydarzenia na Forum.

 

A w Twojej historii ostrzeżeń włączyło się stronicowanie :->

Link to post
Share on other sites

Na moje to to na siłę zostało podciągnięte pod jakiekolwiek łamanie regulaminu. Jeżeli uważasz, że zostałem sprawiedliwie ukarany to można temat zamknąć.


Zakładanie tematu w nieodpowiednim dziale lub schodzenie z tematu - 1 pkt


To jest jedyny punkt pod który mozna moją wypowiedź podciągnąć, chociaż nie wiem w jaki sposób mozna pisać nie zgodnie z tematem w wątku offtop

Link to post
Share on other sites

Na forum został założony temat o polityce w jednym celu a mianowicie po to, alby nie wywoływać niepotrzebnych spięć i kłótni w innych wątkach. Gdybyś umieścił swój link w odpowiednim do tego miejscu, włos by Ci z głowy nie spadł, ale nie, musiałeś się z tym władować w OT, więc nie powinieneś się dziwić, że zostałeś upomniany.

Jeśli chodzi o punkty, to dostałeś dwa dodatkowe za recydywę.

Tyle w temacie.

Link to post
Share on other sites

Szanowny jacku, porównaj szkodliwość mojego linku, który nie do końca był polityczny, a bardziej historyczny do treści wrzucanych w temacie offtopic, gdzie się leją wulgaryzmy a ludzie są bezkarni. Ja dostaję warny za dosłownie wszystko.

Link to post
Share on other sites

Jacku, nie jacku. Trochę szacunku do ludzi! :>

 

 

 

Regulamin, dnia 28 Gru 2012 - 01:49, napisał: Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do odmiennego traktowania dwóch różnych przypadków łamania Regulaminu z uwagi na reputację użytkowników, rozróżnienie działania przypadkowego i celowego lub niedawne wydarzenia na Forum. A w Twojej historii ostrzeżeń włączyło się stronicowanie :->
Link to post
Share on other sites
Jacku, nie jacku. Trochę szacunku do ludzi! :>

 

Wymaganie szacunku - jak najbardziej rozumiem.. Ale żeby upominać się o jedną literkę..i to administrator? Bardziej w okazywaniu szacunku liczy się sposób wypowiedzi...

 

Chyba że to żart.. Mam nadzieję.

Edytowane przez dawid12345678
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...