Skocz do zawartości

Telefon do 700zł dla kobiety.


Recommended Posts

No to G3s odpada. Zenfone to bardzo trafny wybór. A moze lumie? Aktualnie jest super oferta na Lumie 640. :)


A jak nie to Motorola, pamiętaj że tylko druga generacja (nie traf przypadkiem na odnowionego, wysyłanego od skośnookich) - świetny telefon, za niewielkie pieniądze. :)

Edytowane przez QuYoshi
Link to post
Share on other sites

Autor poszukuje Androida.

 

Ale jeśli nie musi być to Lumia 640 była by idealna - cena sklepowa 649 zł - aparat świetny, w zasadzie czołówka do 1000 zł, bardzo dobry ekran 5 cali, płynny i szybki, pojemny akumulator.

Link to post
Share on other sites

Dziwne. Kupiłem kilka dni temu G3, ma najnowszego Lollipopa i śmiga jak marzenie. Katuje go od rana do wieczora najróżniejszymi aplikacjami i jeszcze laga nie zauważyłem

Klikałeś na nim gdzieś w sklepie ?

 

Edytowane przez dawid0032
Link to post
Share on other sites

Poszukuję tylko i wyłącznie andorida. Kurcze jak dziś miałem w ręce tego lg g3 na lolipopie to sie przerazilem ta plynnoscia.. moj g2 mini działa o wiele płynniej a jest o wiele tańszy..

Chyba miałeś atrape G3 lub G3 z pierwszą edycją Lizaka, bo normalnie ten LG nie laguje.
Link to post
Share on other sites

Wiem, o czym autor mówi. Byłem ostatnio w większym sklepie z elektroniką w centrum Warszawy i miałem okazję pobawić się G3 (na Lollipop-ie). Telefon lagował jak nieszczęście, to samo tyczyło się Galaxy S6.

Czy to znaczy, że te telefony tak mają? Nie, jest to ewidentnie wina wgranego oprogramowania, co więcej, po zresetowaniu Galaxy, język telefonu ustawiał się na rosyjski, a kamera nie chciała wcale działać.

Nie muszę chyba mówić, że nie jest to typowe zachowanie wspomnianego modelu?

 

Tak, czy inaczej LG Gx, nie spełniają wymagań autora postu. Zostaje ZenFone i Moto G 2nd.

 

 

P.S.

Będąc w owym sklepie, porównałem prędkość otwierania kilku podstawowych aplikacji (telefon, kontakty, SMS-y, galeria, aparat, odtwarzacz etc.), między L930, a moim S5, na najnowszym Lollipop-ie. W większości wypadków S5 spisała się lepiej (o dziwo, wyjątkiem okazała się galeria). Porównywałem wbudowane aplikacje, a S5 ma już wgrane nieco "zewnętrznych", plus chodzi od ponad pół roku, bez żadnych formatów.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...