Skocz do zawartości

Myszka do +-150zł (CS:GO)


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Jawa09,

Recommended Posts

WITAM! :)


§  Budżet: +-150zł


§  Jakiej myszki obecnie używasz:Logitech M185


§  Jaką masz obecnie podkładkę: nie mam


§  Z jakich wartości DPI korzystasz: jestem raczej MSP, ale zależy jak leży :)


§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: 20-30


§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły):CS:GO, BF4, BF3, głównie fpsy, sporadycznie strategie, zamiar kupna GTAV


§  Ile przycisków używasz w myszce: raczej główne


§  Chwyt: różnie


§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):1+2+2


§  Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka: 14cm, a może nawet więcej


§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: dość malutkiego bezprzewodowca


Ogólnie zastanawiam się nad A4Tech Bloody Terminator TL9, A4tech Bloody Blazing AL9, myślałem nad Natec GX88, ale zraziłem się do tej marki ;x a więc bardzo proszę o pomoc, rozważę każdą sugestie :) a no i podkładka jakaś wleci, chyba A4Tech x7. Pozdrawiam! :D


Link to post
Share on other sites

Widziałem właśnie, że polecasz tę mysz w innych postach, trochę odpycha mnie gumowany kabel, brak gumowania na bokach i nie wiem jak ma się ten sensor optyczny AVAGO 3090. z drugiej strony nigdy nie miałem do czynienia z myszką z prawdziwego zdarzenia, kiedyś użytkowałem Natec GX55, nie było źle, z tym, że pojawił się "dwuklik" i myszka zaczęła wariować po ponad roku. Te myszki z serii Bloody, co o nich myślisz? Podobno najlepszy sensor laserowy na rynku AVAGO 9800 :D

Link to post
Share on other sites

Tak jak Akcedi napisal za taka kase jaka kosztuje Alcor lepszej myszy nie znajdziesz. Laser przegrywa z Optykiem jezeli chodzi o precyzje w grach fps i glownie stad do fps poleca sie myszy z dobrymi optycznymi laserami. Do 200 zl mozesz miec z allegro nowego g400s i to bedzie bezsprzecznie najlepszy wybor. Ewentualnie mozesz zerknac na ss Rivala ale ma mocno scieralna gume z boku tam gdzie lezy kciuk. Takze do 150+ to Alcor, do 200zl to Logitech g400s.

Link to post
Share on other sites

no ok, a tak nie patrząc na cenę, to którego CM Storma byście Wy wybrali? :) nie przeszkadza to, że mają takie małe ślizgacze?  w sumie nie odpowiedziałeś broodeeck czemu bloody odpuścić :P i pytanie z innej beczki do Cb, jeśli można wiedzieć ile dałeś za takiego pceta? :D

Link to post
Share on other sites

Akurat w tej myszce wystepuje akceleracja negatywna przy bardzo szybkich ruchach (niezaleznie od dpi) a w fpsach takowe czesto sa wykonywane. Dziwne bo 3090 nie ma akceleracji negatywnej wiec tutaj firma Roccat cos zepsula z kalibracja sensora. Mozna brac pod uwage ale Alcor jest mimo wszystko lepszym wyborem.

Link to post
Share on other sites

Dziwne bo 3090 nie ma akceleracji negatywnej

 

 

 

http://i0.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/173/576/Wat8.jpg?1315930535

 

 

 

Od zawsze mówi się, że jedną z wad A3090 to stosunkowo niski max speed, a Ty gadasz o braku akceleracji negatywnej.

Link to post
Share on other sites

Moj blad faktycznie ma niski max speed. Z ta akceleracja to zalezy tez od myszy bo nawet ten sam sensor nie jest rowny w roznych myszkach. Na moim g400 i mojej podkladce nigdy nie odczulem akceleracji negatywnej (fakt ze ma 3095 ale to przeciez prawie to samo).

Edytowane przez broodeeck
Link to post
Share on other sites

Od siebie chciałbym dodać że warto by było zerknąć też na ten model : http://www.ceneo.pl/13658709

Co prawda jest to Avago 9500 ale jest wykonana z przyzwoitych materiałów oraz ma więcej przycisków i jakieś przyzwoite sterowniki ;p a pro po zawsze mnie od tego Alcora odbychało brak makr czy dedykowanych sterowników ;c. Gdyby producent takowe do tej myszki dodał to moim zdaniem jej wartość podskoczyłaby o min. 50% :D


Dodam że w Saturnie kosztuje on ok. 130 zł więc jeśli mieszkasz w jakimś większym mieście nie musiałbyś nawet wydawać kasy na przesyłkę ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...