Skocz do zawartości

SGS5 czy LG G3


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez ArioX,

Recommended Posts

Ja mam zainstalowany SwiftKey, śmiga aż miło i całkiem nieźle się "uczy". Bateria? Jak mam nudne wykłady i odpalę sobie SimCity z włączonym transferem danych to wieczorem będzie do ładowania, jeżeli nie, i korzystam z samego messengera z transferem to 2 dni lekką ręką. Mi średnio baterii wystarcza na 4.5 h na wyświetlaczu. Chciałbym zaznaczyć, że mam wgrany soft a'la port z G3 (na KK), więc trochę inaczej to wygląda niż na stocku.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

pir4nia - cóż fanbojku... Sprzedałem Lumie 1020. Polecam przeczytać tego posta zanim zaczniesz bzdury pisać. Jadę tutaj po Lumii bardziej niż po LG... Nie ma jak wejść w środek dyskusji nie czytając o co chodzi...

 

Rica1 - a OnePlus One? Słyszałem że ostatnia aktualizacja coś psuje, to prawda?

I jak tam gwarancja wygląda?

I bateria?

Link to post
Share on other sites
Na stocku gorzej? Nie bede sie w romy bawil

Hmm na stocku chyba akurat było podobnie, ale są o wiele oszczędniejsze ROMy.

 

OnePlus One w ręku nie miałem niestety. Nie słyszałem też nic jak wygląda sprawa z nową aktualizacją, według mnie zostałbym na CMie. Gwarancja i serwis zaczyna już powoli działać  w systemie door-to-door. Na pewno można oddać do punktu dystrybucyjnego w Polsce.

 

Bateria podobnie jak w G2. 2 dni wytrzyma jak telefonu się nie będzie zbytnio katować wymagającymi grami.

Edytowane przez Rica1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

pir4nia - cóż fanbojku... Sprzedałem Lumie 1020. Polecam przeczytać tego posta zanim zaczniesz bzdury pisać. Jadę tutaj po Lumii bardziej niż po LG... Nie ma jak wejść w środek dyskusji nie czytając o co chodzi...

Fanbojkiem to chyba jesteś Ty. Szkoda słów na Ciebie. Sam zastanów się co piszesz. Czytać też potrafie i to zrobiłem, o to się nie martw. Zresztą poczytaj jeszcze raz swój temat to zobaczysz jak odpisujesz ludzią i szukasz dziury w całym czepiając się aparatu w świetnym fonie. Proste, jeżeli chcesz kafelki i lepszy aparat to lumia, jeżeli coś bardziej pod zabawe to G3 będzie dobrym wyborem, sam posiadam G2 oraz L90 i jestem z nich zadowolony.

Link to post
Share on other sites

pir4nia - naucz się czytać wcześniejsze posty - już ci to pisałem - zanim coś napiszesz - i ucz się uzasadniać swoje słowa.

 

Fanbojkiem to chyba jesteś Ty

fanbojem czego? WP8?

 

Lumia 1020 jest... cóż... ma Snapa 400 (to już samo za siebie mówi)
- durny Microsoft nie umie porządnie się za system swój wziąć - aparat L1020 ma kapitalny i co z tego skoro i tak aplikacja włącza się od 4-7sek... że nie wspomnę o tym, że tyle samo czasu się fotka zapisuje. A jakby tego było mało to flagowiec ostatni to Lumia 930 - chyba najbardziej żenujący flagowiec jaki jakakolwiek firma wypuściła (w relacji jakość smartfona / oczekiwania) - grzeje się, bateria słaba, aparat ustępuje nawet temu z Lumii 920.

 

dobra, nie piszę tutaj już nic bo nie da się z android-fanbojami. 1 rzecz mi się nie podoba w smartfonach i co? I wielkie halo się robi.... mam jakieś zdanie/opinię - masz z tym problem? Naucz się chłopcze co znaczy tolerancja i fakt że każdy może mieć swoje zdanie.

 

Rika1 - tobie szczerze dziękuję za rozmowę.

 

 

Temat do zamknięcia

Edytowane przez ArioX
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...