Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, poszukuję odpowiedniej dla siebie myszki do max 100 zł.

§ Budżet:max 100

§ Jakiej myszki obecnie używasz: Tracer Nexus RF TRK301

§ Jaką masz obecnie podkładkę: brak

§ Z jakich wartości DPI korzystasz: 1000

§ Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: ok 20cm

§ W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): głównie FPSy: CS:GO, BF3, BF 2BC

§ Ile przycisków używasz w myszce: 3 podstawowe + 2 kciukowe + czasem double shoot

§ Chwyt: w sumie to ciężko jest to określić raczej jakby palm ale też claw

§ Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2

§ Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka: ok 14-15cm

§ Dlaczego chcesz zmienić mysz: moja szwankuje

§ Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): musi być raczej spora, dodatkowe 2 przyciski kciukowe, do tej pory grałem na bezprzewodowych myszkach więc ich waga była spora.

Do tej pory jestem najbardziej zainteresowany mychą A4Tech Bloody T6 na avago 3050 albo Bloody TL8 na avago 9800 (ale ta gorzej wygląda)

Link to post
Share on other sites

§ Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): musi być raczej spora, dodatkowe 2 przyciski kciukowe, do tej pory grałem na bezprzewodowych myszkach więc ich waga była spora. 

 

Logitech G100S nie spelnia tego wymagania.

 

Wedlug mnie najlepszym rozwiazaniem toy uzywana g400 + podkladka a4 tech x7 500mp.

Edytowane przez broodeeck
Link to post
Share on other sites

Dziękuję za podpowiedzi, ale jednoczeście sorki że nie dałem infa że zależy mi na mowej myszce, w związku z tym używany model podany przez kolegę wyżej odpada.

A co myślicie o podanym przeze mnie modelu Bloody T6? Posiada polecany sensor A3050, wiadomo że Logi ma lepszy ale jest używana, a wolę kupić nówkę :)

Link to post
Share on other sites

Osobiscie nie mam przekonania do myszek a4 tech, dla mnie robia myszki malo solidne, z szybko zuzywajacymi sie slizgaczami, z kiepskich materialow (jakies tandetne plastyki).  Nie wiem nic na temat bloody winner T6, ciezko znalezc nawet jakas sensowna recenzje na forach zagranicznych, a i na youtube to z ruskich stron. To tez o czyms swiadczy. Serio, gdybym ja mial wybierac to bralbym tego Logitecha g400, bo jestem przekonany, ze nawet uzywany posluzy Ci dluzej i lepiej (inaczej bym Ci tej myszki nie polecal). 

Link to post
Share on other sites

Z nie przekraczających budżet zobacz sobie : Tracer Recon, A4tech x747,

A jeżeli zdecydowałbyś się naciągnąć ten budżet ( co wydaje się dość rozsądne jeśli nie zamierzasz zmieniać myszki za rok ;p) to zobacz sobie : CM Storm Alcor oraz Steelseries Diablo III.

 

A i jeszcze jedno : Podane przeze mnie myszki nie muszą ci konkretnie pod pasować dlatego piszę żebyś tylko zwrócił na nie uwagę gdyż mogą ci się spodobać ;).

Link to post
Share on other sites

Ciężko będzie naciągnąć budżet, powiem szczerze że jak znajdę jakąś robotę po maturze to zdołam dać więcej ale na ten czas mam tyle. Myszkę zamierzam kupić po egzaminie, ale rozglądam się już dziś aby dobrze wydać pieniądze, nie lubię nietrafionych zakupów ;)

W sumie to podoba mi się też Logi G300, co o niej myślicie? Co do modeli podanych przez kolegę wyżej to myślę że A4T ma dziadowe sensory PixArty, ten Tracer bardziej mnie przekonuje zwłaszcza że jest na polecanym A9500.

PS Dzięki za odpowiedzi i zaangażowanie :)

Link to post
Share on other sites

A4Tech X 748k 

powiem tak miałam w swoim życiu wiele myszek nawet razer się trafił za czasów css 

ale w tej myszce od kiedy ją kupiłam (jakiś rok) jestem zakochana 

ciężarki to coś wspaniałego w tej myszce jak i jej kształt 

i nawet gdyby się popsuła po pół roku kupiłabym ponownie taką samą 

do tego ma dodatkowe ślizgacze w zestawie chociaż przez rok czasu obecne są dalej w perfekcyjnym stanie 

Edytowane przez Anihilacja
Link to post
Share on other sites

Hmm tak się zastanawiam teraz nad podobnymi produktami: Tracer Recon lub Sharkoon Drakonia (wersja zielona) wyglądają identycznie i mają laser avago 9500 co o nich myślicie?

Co do A4Tech X 748k to mój brat ma podobną tyle że jest to model x 747H on ją sobie chwali, ale dla mnie jest nie wygodna i teraz ciężko znaleźć takie z dobrym sensorem :/

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...