Skocz do zawartości

Co powiecie o takim zestawie ???


Recommended Posts

Fajny zestaw, dobrze że wziąłeś tego 955, ale bardzo bym Cię prosił abyś napisał jak się spisuje ten 4770 w CF, ok? Bo bardzo mnie i pewnie innych użytkowników interesuje, czy faktycznie takie coś ma sens :)

Link to post
Share on other sites

Graczu: karty są szybsze, ale niezbyt dużo gier wykorzystuje CF / SLI. Żebyś się na tym nie przejechał. Bo jak robisz CF / SLI z mocnych kart, to nawet jak gra nie obsługuje SLI, to pojedyncza karta wystarczy do grania (bo najczęściej taka trochę starsza gra nie ma aż tak wysokich wymagań), a przy 4770 już może być różnie.

Link to post
Share on other sites

Procesor AM3 włożysz do AM2, ale procesora AM2 nie włożysz do AM3.

 

Czyli tego X4 940 AM2 się nie da do płyty AM3.

owszem owszem taka jest prawda ale skoro napisalem ze do tej plyty wlozy to wlozy - moze najpierw zanim udzielicie odpowiedzi sprawdzcie chocby specyfikacje produktu

dobrze moj blad nie napisalem "SUPORT" am3 ale skoro napisalem cos to znaczy ze conajmniej cos w tym jest

DO ASUSA M4A79 DELUXE MOGL WLOZYC CO CHCIAL I KROPKA

Link to post
Share on other sites

No na pewno napiszę jak będę miał złożony co z tego wyszło... trudno zaryzykowałem więc okaże się w praniu co z tego będzie, jeżeli efekt nie będzie zadowalający będę zmuszony sprzedać te karty i kupić coś pojedyńczego (zapewne 4890) myślę że sprzęt przyjdzie do końca tygodnia jutro powinien być zasilacz i może grafiki a resztę kompletuje już agito do wysyłki ;]

pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

jesli cos bedzie nie tak to masz prawo oddac w przeciagu bodajze 10-14 dni jesli niekupowales osobiscie (czyli przez internet) wiec ostroznie otwieraj opakowania i niezniszcz niczego to ewentualnie je zwrocisz:)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...