Skocz do zawartości

Co powiecie o takim zestawie ???


Recommended Posts

Warto kupić taki zestaw ??? czy może lepiej coś innego ???

 

AMD Phenom II x4 955 AM3 BOX

Asus M4A79 Deluxe

Radeon 4890

PATRIOT VIPER 4GB DDR2 2X2GB DUAL CL4

Seagate Barracuda ST3500418AS (500GB, 16MB, SATA/300, NCQ)

Tagan BZ 600wat modularny

Link to post
Share on other sites

mysle ze wybrales drogiego radka zamiast taniego gtx260 55nm- prawie zadna roznica w wydajnosci

tagan tez do tanich nienalezy chyba ze musisz koniecznie miec modularny bo inaczej to niebardzo jest czym wytlumaczyc cene okoklo 500 stow, cghyba ze masz go okazyjnie?

Link to post
Share on other sites

mysle ze wybrales drogiego radka zamiast taniego gtx260 55nm- prawie zadna roznica w wydajnosci

Wydajność stoi po stronie Radeona, w niektórych testach jest on porównywalny do GTX285, więc warto dołożyć trochę pieniędzy, zresztą na tym zestawie można uruchomić AMD Fusion, który podczas gry wyłącza wszystkie niepotrzebne procesy (o ile się nie mylę).

 

zastosowano tu wyjatkowo mocne linie graficzne - przyda sie na zapas a cena nie jest zla:)

Volcano fajne zasilacze, ale po co aż 850W? Ten tagan powinien mieć jeszcze zapas. No chyba, że Graczu chcesz w przyszłości zainwestować w CF to wtedy się opłaca kupić tego Modecoma.

Link to post
Share on other sites

zasilacz spoko ja mam 800watowy niema żadnych problemów z nim kilka zwarć było i nic mu nie jest ani płycie bo też jej sie dostało a ostatnio przypaliłem wejście od dysku ale wyczyściłem zmieniłem kabelek i gra muzyka ;] coś zle podłączyłem jak sie bawiłem kabelkami :)

 

pomysł nad core i7 to jest platforma przyszłościowa pheniany są słabe

Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się że ten radek 4890 jest wystarczający do mojej rozdziałki w jakiej gram a mianowicie 1280x1024 ... a co do tego czy będę inwestował w multi gpu to zastanawiałem sie nad takim wyjściem jak 2 radki HD4770 w crossfire, ale nie wiem czy sobie poradzę z tym bo każdy to odradza bo to bo tamto ja bym sie zdecydował ale czy to nie sprawia dużo problemów czy błędów ???...

Link to post
Share on other sites

do uzywanej przez Ciebie rozdzielczosci to az nadto wystarczy 4870/4890

cf 47770 bedzie okolo tak samo lub niewiele wiecej wydajne cf uzywa sie wsrod tych ktorym niewystarczaja standardowe karty dopuki niezmienisz rozdzialki to moze zapomnij o cf - szkoda zachodu:)

jezeli juz koniecznie wydajniej niz 4870 to tylko gtx260 55nm na taktowaniach rzedu 680/2300

jest niepokonany w kategorii cenowej 700zl choc to juz zbytek dla tej rozdzialki ale moze kiedy zmienisz albo wiecej wymagajce gry zostana wydane to wykorzystasz

Link to post
Share on other sites

Więc już trudno dziś zamówiłem sprzęt :

 

AMD Phenom II x4 955 AM3 BOX

Asus M4A79 Deluxe

2x Sapphire 4770 Crossfire

OCZ 4GB DDR2 2X2GB DUAL CL4

Seagate Barracuda ST3500418AS (500GB, 16MB, SATA/300, NCQ)

ZASILACZ TAGAN TG600-BZ (600W) MODULARNY

 

zobaczymy co z tego będzie :)

Link to post
Share on other sites

Więc tak te radki kupuje ponieważ w niektórych grach mają lepsze skalowanie niż GTX 285 ! i będą na przeczekanie do nowej serii radeonów 58xx a myślę że procesor nie będzie wtedy wąskim gardłem dla przyszłych kart ...? no i oczywiście przy jakimś przypływie gotówki kupię jakiś cooler na procesor myślałem o firmie Noctua albo Scythe.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...