Skocz do zawartości

Rozbudowa PC


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez kajtek.,

Recommended Posts

Drodzy Forumowicze,
Chciałbym skorzystać z Waszej wiedzy i zasięgnąć porady w sprawie rozbudowy mojego zestawu komputerowego. Jest wykorzystywany niemal jedynie do gier. Obecne podzespoły:

Procesor: Intel Core i5-2500k

Chłodzenie CPU: Fortis HE 1225

Karta graficzna: GeForce GTX770 2048MB Gigabyte

Płyta główna: MSI Z77A-G43

Ram: 2x 4Gb Kingstone 1600 MHz

Dysk SSD: Samsung 840 Pro 128GB + 1TB HDD

Obudowa: Fractal Design 3000

Zasilacz: Thermaltake Smart 730W

 

Budżet: 1400zł(+fundusze ze sprzedaży 2500k przy wymianie procesora).

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites

Jezu wy dalej swoje. Pokaż mi profesjonalnych graczy cs:go którzy mają i5... i7 to tak samo procek do grania... Niekompetencja. pfff. Zobacz sobie wymagania Wiedźmina 3 i rusz tam całość ultra w 2k przy i5.

Ja sam mam i5 i jest to super procek, ale w życiu nie jest on do profesjonalnych gier (co nie oznacza że na nim nie chodzą). Może i przyrost fps nie byłby zbyt wielki ale w potężnych konfiguracjach (np. te IEMowe) liczy się każdy punkt na benchmarku.

 

I w życiu mnie nie przekonasz że to wydane pieniądze w błoto. Jak ktoś zrobił dobry deal kupując i7 1 generacji to nie musi wymieniać procka aż do teraz.

 

 

/e

BZDURY!   dad

Edytowane przez dadulek
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

 

 

Pokaż mi profesjonalnych graczy cs:go którzy mają i5... i7 to tak samo procek do grania...

 

Kupujmy procesory i7 pod CS:GO bo na takich grają profesjonalni gracze ... brawo !

 

 

 

Zobacz sobie wymagania Wiedźmina 3 i rusz tam całość ultra w 2k przy i5

 

Nie bądź taki hop siup do przodu. Będą testy to dopiero wtedy będzie można pisać takie coś.

 

 

 

Ja sam mam i5 i jest to super procek, ale w życiu nie jest on do profesjonalnych gier

 

Profesjonalne gry ? A jakie to są amatorskie ?

 

 

 

Odnoszę wrażenie, że niemal każdy post wyraża odmienną opinię na dany temat. Istnieje szansa na osiągnięcie jakiegoś konsensusu?

 

Kręć procesor ile wjedzie oraz za całą kasę kupuj GTX 970. Sprzedaż GTX 770 i będziesz miał w razie czego na zmianę podstawki / CPU. Z tym wstrzymaj się jednak do czasu premiery gry.  

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

 

 

I w życiu mnie nie przekonasz że to wydane pieniądze w błoto.

 

Jeśli z góry zakładasz, że żadne logiczne argumenty nie są cię w stanie przekonać do zmiany zdania to polecam sprawdzić, czy nie ma cię po drugiej stronie drzwi. Bezmyślność nie jest tutaj pożądaną cechą, zwłaszcza przy doradzaniu innym.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Gdyby ktoś kiedyś potrzebował takiej informacji:
Przy tym sprzęcie gra działa płynnie na wysokich/bardzo wysokich wymaganiach w rozdzielczości 1900x1200(zaproponowanych przez Nvidię). Chwilowe utraty płynności nie występują, a sprzęt nie osiąga wysokich temperatur.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...