Skocz do zawartości

Myszka do 250 zł - CS:GO


Recommended Posts

§  Budżet: 250 zł


§  Jakiej myszki obecnie używasz: SS Rival


§  Jaką masz obecnie podkładkę: Roccat Taito Mid 3MM


§  Z jakich wartości DPI korzystasz: 400-450 DPI 


§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS:  30cm 


§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): CS:GO 


§  Ile przycisków używasz w myszce: Po za głównymi, dwa boczne. 


§  Chwyt: Palmgrip 


§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2


§  Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka: 12cm


§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: Rival się sypie, idzie na gwarancje, po za tym jest trochę za duża. 


§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): Dobrze by było, gdyby była dobrze wykonana. 


 


Sam myślę nad Zowie EC2-A, ale z uwagi, na ślizgacze mysz może trzeć spodem o podkładkę.  


Link to post
Share on other sites

No wlasnie Ci podalem namiar.  Nie sugeruj sie tym, ze to allegro bo sprzedajacy to sklep pcforce.pl . Czasami mam wrazenie, ze ludzie nie czytaja tego co sie im podaje. :P

 

Gdy pisałem post, nie zrobiłeś jeszcze Edita :P

 

@Tycha - Deathadder nie jest tak samo duży jak Rival? Ta guma na bokach źle mi się kojarzy D: 

Edytowane przez ShadowN1
Link to post
Share on other sites

Deathadder ma dlugosc jak mionix 127mm, Rival 131 a Mionix 125mm. Mozesz jeszcze zerknac na roccat kone pure optical (120mm) lub jak budzet Ci pozwala to military, ktora jest troszke drozsza. Na pewno swietnie pasuja do Twojej podkladki, natomiast deathadder i alcor to pod palm gripa a roccaty bardziej claw/finger.

Edytowane przez broodeeck
Link to post
Share on other sites

Rozumiem, że z Zowie nic nie nadaje się z uwagi na ślizgacze? 

Maja cienkie slizgacze i bedzie rysowac przy docisku, moze gdyby  Twoj chwyt to byl claw to jeszcze bo np ja operuje mysza samymi palcami i praktycznie docisk jest znikomy. Raczej odpada, musisz sie zdecydowac na te co podalismy z tych sensownych wyborow.

Link to post
Share on other sites

Military ma sensor 3310 czyli ten sam co Twoj Rival i ten sam co Mionix. Natomiast optical ma sensor 3390, bardzo dobry sensor ale jednak 3310 jest lepszy. Dla Ciebie to jednak powinno miec drugorzedne znaczenie bo jestes low sensem, poza tym akurat na Twojej podkladce sensor 3390 radzi sobie doskonale a myszki Roccata maja slizgacze bardzo dobre na ta podkladke (w koncu to ich wyrob). :) Czy sie oplaca doplacac? To juz sam musisz zdecydowac. Ja planuje zakup akurat military ale do innej podkladki (wole szybkie). Wydaje mi sie, ze na Twoje potrzeby do tej podkladki co masz, wersja optical jest swietnym wyborem.  

 

Edit: Minixa z Twoja podkladka ma Akcedi, moze on sie tu wypowie chociaz czytajac jego wpisy w innych tematach o myszkach to sobie bardzo chwali ten duet.

Edytowane przez broodeeck
Link to post
Share on other sites

Roccat kone może być za mały na palma, cm alcor to mniejsza wersja deathadder, trochę mniejsza. Zależy jak lubisz mieć bardziej wyprostowane palce to lepiej na długość dłuższe, bo na takiej jak zowie ec2 lub roccat kone military to ciężko będzie palmem

Link to post
Share on other sites

Roccat kone może być za mały na palma, cm alcor to mniejsza wersja deathadder, trochę mniejsza. Zależy jak lubisz mieć bardziej wyprostowane palce to lepiej na długość dłuższe, bo na takiej jak zowie ec2 lub roccat kone military to ciężko będzie palmem

Jezeli mysz, ktora ma 135mm dlugosci jest za mala na Palma to jaka nie jest? :)

Zreszta nie wiem, skad nagle Roccat kone skoro ta mysz wykracza znaaaacznie poza budzet?

Edytowane przez broodeeck
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...