Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich userów :)

 

Prosze was o pomoc muszę musze dokonać wyboru między tymi dwoma smartfonami. Nie jestem jakimś gadżeciarzem. Zalezy mi na bezawaryjnym, nie tnącymi się telefonie, który robi naprawde przyzwoite zdjęcia.

LG ma niby lepszy aparat, jednak zdjęcia wykonane Lumią naprawdę trzymaja poziom no i ma lepszy aparat z przodu.

 

Reasumując gdybyście stanęli przed taką samą decyzją, który smartfon byście wybrali i dlaczego. Liczę na fachową pomoc.

 

Pozdrawiam :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Posiadam nokie lumie 735, fajny telefon z wygladu,robi fajne fotki, jest szybki, nie ma scinek. Ale jeden minus WINDOWS nie ma na niego snapchata i wielu aplikacjii jest bardzo ograniczony zastanów się nad tym bo ja teraz wymieniam ta nokie lumie 735 a mam ja 2 tygodnie jak chcesz to moge ci ja nawet sprzedac tanio

Link to post
Share on other sites

Z tych dwóch telefonów to wolałbym LG Spirit. Dlaczego? Lumia 735 jest zbyt kanciata przez co gorzej trzyma się ją w dłoni. Microsoft wyprodukował jednak telefon, oba są warte swojej ceny, decyzja należ do Ciebie, ale na tym forum jak na większości innych i tak usłyszysz, że android jest lepszy.

Link to post
Share on other sites
Microsoft wyprodukował jednak telefon, oba są warte swojej ceny
L735 jest jeszcze od Nokii.

 

Lumia 735 jest zbyt kanciata przez co gorzej trzyma się ją w dłoni.
I z tym również się nie zodzę bo l735 bardzo pewnie leży w dłoni.Nie wiem jak względem Spirita ale ogólnie pewnie się ją trzyma.

Tego Spirita ,ratuje' gówniana rozdzielczość ekranu,bebechy ma takie same jak F60 (brat ma testowałem na żywo) i jeśli ma tak działać jak f60 to sorry ale bez zastanowienia wybieram Lumie 735.

Edytowane przez chudy131080
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...