Skocz do zawartości

SONY Xperia M autoobracanie ekranu


Recommended Posts

Witam, mam problem z autoobracaniem ekranu - nie działa. Zauważyłem to dzisiaj. Wczoraj jeździłem trochę quadem po błocie, ale nic do kieszeni się nie dostało. Jedynie ekran miałem delikatnie wilgotny. Włączyłem go od nowa kilka razy, aż w końcu wyczyściłem i przywróciłem do ustawień fabrycznych. Nadal nie działa. Sprawdzałem też aplikacją poziomicą, ale wyniki są jakie są.http://tapatalk.imageshack.com/v2/15/04/04/ae27cf1a15f5de64c45a20b06f29bc10.jpghttp://tapatalk.imageshack.com/v2/15/04/04/1546b1f26f5a57797db0c3f4d6d59e16.jpg

Chciałem iść z tym do sklepu w którym kupowałem telefon, ale tuż po zakupie mama porwała paragon ;_; (bez komentarza).

Jak myślicie co mogło takie skutko spowodować i czy iść z tym do serwisu albo wysłać to do salonu SONY (czy mi to w ogóle naprawią?).

Potrzebuje szybkiej pomocy.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli był telefon brany na umowę w abonamencie to możesz iść do salonu i po prosić o duplikat zakupu. Kiedyś coś słyszałem ze po imei, jak jeszcze dobrze patrze to nie minęły 2 lata od wyjścia tego modelu bo 3 kwartał 2013, wiec jestes w dobrym położeniu ;-). I staraj się z kontaktować z supportem Sony ;-). Mam nadzieje ze będą to pomocne rady

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Więc tak, zaczne od tego że przedstawiłem całą sytuację polskiemu oddziałowi SONY i radzili mi iść do sklepu w którym zakupiłem smarthphona. Podobno o ile ktoś będzie miły w sklepie to może to wysłać, aczkolwiek podobno były przypadki, że nie uwzględnili reklamacji. Jednakże wystarczy na początku rozmowy powiedzieć o tym, że skonsultowało się z takim oddziałem to od razu sprzedawca inaczej patrzy. Oddałem telefon i właśnie go odebrałem. Jeżeli ktoś tak jak ja - trzyma telefon w kieszonce od stroju motocyklowego - odradzam. Wymieniono mi płytę główną, która została uszkodzona na w skutek wilgoci - na szczęście uwzględnili mi reklamacje.

Mam nadzieję, że komuś kiedyś przyda się ten post, jednak tymczasem temat do zamknięcia :)

 

PS. Przedtem poszedłem po kopię paragonu, miałem na szczęście kawałek paragonu z numerem identyfikacyjnym - inaczej pewnie by mi nie chcieli pomóc.

Edytowane przez TheDarkStarGTX
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...