Skocz do zawartości

Nowa myszka do grania na dłużej 150-200zł


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez broodeeck,

Recommended Posts

#  Budżet: 150zł +/- 20 max 200zł

Jakiej myszki obecnie używasz: A4-tech x7 (X-750F)

#  Jaką masz obecnie podkładkę:  Genesis M11 maxi

#  Z jakich wartości DPI korzystasz: 2500

#  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: około 34cm

#  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): Seria Battlefield, CS:GO, LoL, Titanfall
#  Ile przycisków używasz w myszce: Boczne jako makro i normalne.

#  Chwyt: palm grip / fingertip

#  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2

#  Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka: 15 cm

#  Dlaczego chcesz zmienić mysz: kabel powoli przerywa, ślizgacze to przeszłość, gumowe wstawki po bokach odpadły, pora na zmianę po 5 latach  :P

#  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): ma być jedyna w swoim rodzaju, elegancka w miarę, może świecić, matowa byłaby mile widziana.

Popatrzyłem coś i SS Sensei wydaje mi się być całkiem ciekawym rozwiązaniem, macie jakieś sprawdzone godne polecenia alternatywy? 

Z góry dzięki za pomoc. 

Link to post
Share on other sites

Ze wzgledu na specyfike Twojej podkladki oraz uzywanie wysokich ustawien dpi najlepszym wyborem w tym zakresie jest SS Rival. Niestety musisz miec na uwadze to, ze ta mysz ma mocno scieralne boki z gumy Jezeli chcialbys kupic Sensei (tylko Raw miesci sie w zakresie budzetu) to musialbys zmienic ustawienia do max 1500dpi. Za niecale 200 zl dostaniesz CM Storm Havoc (idealna pod fingertip), z laserem s9800. Nieco tanszym wyborem ok 120zl jest Sharkoon drakonia, z tym ze taka sama uwaga jak przy RAW, DPI max 1500.

Link to post
Share on other sites

Sprawdź sobie jeszcze Kana v2 podobny kształt do sensei, sensor optyczny.

Odpada ze wzgledu na rodzaj podkladki i ilosc dpi jakich on uzywa. Musial by drastycznie zjechac ponizej 1000dpi a i tak lasery lepiej sie zachowuja na jego podkladce.

Skoro mowa o 200zł to może rozważyć opcje dodania kilku dych, i przyjrzeć się Zowie FK1, a jak zakup to raz a porządnie.

Zowie byłaby idealna ale to jednak sporo ponad budżet.

No jeżeli Razer to jedynie DA.

DA to dobra mysz ale lepiej wedlug mnie wziac cos innego w tej cenie.

Edytowane przez broodeeck
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jestem podobnego zdania, ale jeżeli Autor chciałby jednak wybrać coś od Razera to DA. Gdyby o mnie chodziło to gdybym miał wybrać pomiędzy DA, a dorzucić kilka zł do  EC1-A to tutaj wybór padłby na tą drugą.

Nie do ustawień i podkładki, którą on ma. Poza tym dokłada do EC1 i ma Zowie fk1. Różnica ok 10 zl miedzy 3090 a 3310.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dobra moj blad. Teraz zauwazylem ze Ty ciagle piszesz o zowie ec1-A a ta ma sensor 3310 a ja ciagle myslalem o zowie ec1-evo (cl). To jedna z najnowszych myszek z tego roku, mowie o ec1-a. Swoja droga nie znam ceny musze sprawdzic. Wiec tu nie trzeba by bylo podkladki zmieniac. :)

 

Uuu nie wiem jak w PL ale na amazon.co.uk 68 funtow. Wiec na dzien dzisiejszy odpada ze wzgledu na cene. :)

Edytowane przez broodeeck
Link to post
Share on other sites

Jeżeli warto to mogę dołożyć, nie problem :P Budżet podałem na tą chwilę, dozbierać to kwestia tygodnia.

Nie wiem czy jestem przekonany do optyka, jakoś kojarzy mi się z tanimi myszkami, ale fakt, że nie miałem styczności z tymi lepszymi optykami.



 

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Jezeli to faktycznie nie propblem by dozbierac to masz nieco wiekszy wybor a sensor 3310 jest doskonaly i swietnie sie nada do Twojej podkladki nawet przy Twoich wysokich ustawieniach dpi. Jezeli mowimy o budzecie do 250zl to tu masz zowie fk1, zowie ec1 a i ec2a (roznia sie miedzy soba rozmiarami, wiecej tu: http://zowiegear.com/index.php?i=news&p=62),mozesz brac pod uwage Rivala ktory jest najtansza opcja ale ostrzegam przed wykonaniem, gdyz boki z gumy sa mocno scieralne, oraz Roccat Kone pure z serii military (3 do wyboru, roznia sie kolorem: Desert Strike, Naval Storm i Camo Charge http://www.roccat.org/en/Products/Gaming-Mice/Kone-Pure-Series/Kone-Pure-Military/).

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Podejdę sobie do Saturna, tam jest kilka myszek wystawionych i połapię, zabaczę jak się je trzyma. Specjalnie patrzyłem podczas grania jak trzymam myszkę i przeplatają sie wszystkie chwyty haha.

Które sensory polecacie najbardziej?

Nie wiem czemu, ale jak patrzę na te Zowie to mi przychodzi na myśl bieda, ich design [*]  :cry:

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...