Skocz do zawartości

komputer+monitor do 2200


Recommended Posts

dałem przykład z tym wieśkiem, nie wiem w co on tam chce grać, ale w nowe gierki też pewnie w HD by pograł, w zasadzie potrzebuje zebyscie doradzili którą karte graficzną bo już sie na tym dawno nie znam, procek to nie takie istotne juz przy tylu rdzeniach


taa nowe częsci, najlepiej zestaw nie chce nam sie składać kompa, już nie ta zajawka :D

Link to post
Share on other sites

SilentiumPC Brutus M23 Pure Black (b/z)

Benq GW2255 Flicker-Free (VA, 6ms, DVI, LED

Intel Core i3-4150 /3.5GHz, 3MB, LGA 1150, BOX/ http://www.esc.pl/images/icons/icon-pc.jpg

AsRock H81M-VG4 /intel H81, LGA1150/

Seagate 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600 Barracuda

GoodRam 4GB 1600MHz CL9 Play Black

XFX Core TS 430W 120mm 80+ Bronze 120mm

iteon iHAS124 SATA (black)

Gigabyte Radeon R7 260X OC 2GB DDR5 128bit (1188/6500)

 

2292 zł +  kody na darmowe złożenie i wysyłkę przy zakupie w esc.pl do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa

 

Procesor 2 rdzenie / 4 wątki na budżetowej płycie z chipsetem H81. 4 GB DDR3 z zamysłem dołożenia kolejnej kości za jakiś czas. Mocny i dobry elektrycznie zasilacz z 80+Brozne ze sporym zapasem mocy pod przyszłą modernizację. Obudowa w pełnym ATX wraz z dwoma wentylatorami 120 mm. GPU w postaci modelu R7 260X ze średniej półki wraz z 2 GB DDR5

 

Ciężko będzie tutaj o coś lepszego. Można też zejść na procesor 2 rdzenie + mocniejsza GPU w postaci R9 270 ale przy nowych grach te dwa rdzenie mogą być problemem. Najlepiej będzie jak po GPU udacie się na allegro i w cenie nowego R7 260X wyrwiecie 7870 / R9 270 / 7950. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...