Skocz do zawartości

Geforce GTX460 Czy 450 , 250 GTS etc


Recommended Posts

a załóżmy zdecydowałem się na zakup Gainwarda GTX 460 768/192 begin_of_the_skype_highlighting              460 768/192      end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting              460 768/192      end_of_the_skype_highlighting ... czy w tej cenie jest jakiś Amd(Ati) Radeon ? lepszy od tego Geforca ?

 

Tego GTX 460 768MB kupisz już za 520 zł (Gainward) W cenie do 600-650 zł ATi nie ma nic by równało sie z GTX 460- jedynie lepszy jest HD 5850 ale jego ceny sa od 840 zł w górę :menda:

Link to post
Share on other sites

patrzyłem na nią już kiedyś właśnie ... no albo gainward albo ta msi , o ile się nie mylę msi ma mniej shaderów , no i zegar wolniejszy :menda:

 

nie wiem czy to prawda ale jesli karta nie jest fabrycznie podkręcona to wszystkie maja takie same parametry. Mówisz może Gainward GTX 460 GS? ona jest fabrycznie podkręcona

Link to post
Share on other sites

mam gainwarda gtx 460 gs 1gb - jest supercicha i nie przekracza nigdy 50 stopni- ktoś coś mówił o jej temperaturze albo o jakimś hałasie?

 

Bier tańszą. Gainwarda prz odrobinie szczęścia kupisz za ok. 550 zł 768mb oczywiście =). Za te 520 zł raczej trudno Ci będzie, bo najtańsze nawet stoją ok. 530, a jeszcze przesyłka :menda:

Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie!

Pozwólcie, że podepnę się pod ten temat, aby nie zakładać drugiego :)

 

Otóż planuję zakup karty graficznej, Gigabyte GTS460.

I tu moje pytanie: czy orientujecie się może, jak głośne jest chłodzenie w tej karcie? Zależy mi na dobrej grafice, jednak chciałbym jednocześnie, by jej chłodzenie nie chodziło jak "suszarka"...

 

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites

GTS450 czy GTX460? Boś jakąś hybrydę stworzył. Chłodzenie zależne jest od danego modelu, karty referencyjnej (wyprodukowanej wedle planów nvidia) nie polecam... Jeśli chodzi o konstrukcje autorskie to istnieją zarówno całkiem niezłe typy (vide Gigabyte Windforce) oraz te nieco gorsze (od Palita/Gainwarda).

 

Jeśli nie jesteś bardzo ograniczony budżetem bierz albo Gigabyte'a z dwoma wentylatorami, albo MSI z cooler'em Cyclone.

Link to post
Share on other sites

Mówisz o tej wersji Windforce(2 wentylatory)? Tak ta karta ma kontrolę obrotów, generalnie miałem okazję obcować z tym chłodzeniem na GTX460 i karta, nawet w stresie i przy OC pracowała szalenie kulturalnie. Decydując się na 450-tkę tej klasy stajesz przed dylematem czy nie lepiej brać którąś z tańszych 460.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...