Skocz do zawartości

Steelseries kinzu v3 black


Recommended Posts

Posiada ktoś tą myszke??? jak sie sprawuje(głównie pytanie do graczy cs go) i czy warta jest swojej ceny?? 

 

Jeżeli ktoś takową myszke posiada prosze o uzasadnienie pozytywnej lub negatywnej opinii bo zastanawiam sie poważnie nad kupnem tej myszki.

Link to post
Share on other sites

Sensor to podstawowa różnica pomiędzy tymi myszami. Fakt Alcor jest profilowany, lecz to jest z reguły plusem tych, którzy graja w CSa. Alcor jest dobrze wykonany, czyli stosunek jakość-cena jest tutaj bardzo wysoka.

Sensor jaki jest zainstalowany w Kinzu V3 (ADNS-3050) jest stosowany w myszach poniżej 100zł. Więc z mojej perspektywy nie wiem czy jest sens płacić ponad 100zł za takie wyposażenie. 

W tej cenie można dostać już Logitech G100S który pod względem sensora jest bardo dobry.

Link to post
Share on other sites

Kinzu v3 bym nie polecal z tych samych powodow co Akcedi. Wolalbym dolozyc i kupic SS kana v2. Co do Rivala to swietna mysz ale ma dosc dokuczliwa wade jak dla mnie. Mocno scieralna guma po bokach co dla mnie ja przekresla z listy myszek, ktorymi chcialbym grac. Jej jedna z wielu zalet za to jest cena, ponizej 200zl nie znajdziesz myszy z sensorem 3310. 

Edytowane przez broodeeck
Link to post
Share on other sites

Własnie mam możliwosc testowania kinzu v3 przez jakis tydzien. Gralem rownież na kanie v2. Plastiki podobne jedynie rozmiar ciut wiekszy. Osobiscie gra mi sie lepiej na V3.  Z sensorem nie wiem do konca jak jest. W Kanie v2 jest 3090, natomiast w kinzu v3 3050. Jednak moja wersja ma sensor podczerwony, na filmikach na YT tego nie widac, wiec nie wiem czy SS wprowadzilo po ciuchu jakies ulepszenie lub inny sensor ? 

Link to post
Share on other sites

Nie rozumiem tylko jednej rzeczy w tym wszystkim. Bo z mojej strony pojmuje dobór myszy pod kątem konkretnych parametrów, opinii ludzi którzy takową mysz maja, a na końcu ceny. Marka czyli od którego producenta mysz wychodzi dla mnie ma wagę kosmetyczną.

Wydaje mi się że utożsamianie zakupu sprzętu do jego producenta, a w rezultacie spychanie na boczny plan faktu jakim jest jakość produktu, no nie wiem dla mnie to szaleństwo :)

Drążenie w temacie doboru myszy, w odniesieniu do Marki, która wydaje mi się że miała już swoje 5min, w stosunku do tego co można dostać dziś. Popierać wybór tym że jest to SS  wydaje się wbrew logice.

Najprościej rzucam kwotę do przeznaczenia i co mogę za to dostać optymalnego.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Akurat Kinzu v3 to bardzo fajna myszka. Przy okazji wygodniejsza od Kany (jeden z najwygodniejszych symetryków IMO). Kształt > sensor na tym poziomie.

 

No ale sam powiedz nie warto by lepiej brać pod uwagę takich modeli jak Alcor, Savu, czy nawet G100S(a jak da rade to coś mocniejszego z ".L")

Nie wiem nigdy jakoś nie połknąłem haka z SS jako przynętą. W moim środowisku z którym pogrywamy co nie co, mamy taki zwyczaj że wymieniamy się sprzętem na parę dni aby, każdy miał możliwość  przetestować dany produkt, i nikt jakoś nie pałał z zachwytu nad modelami SS, oczywiście w stosunku do tego co się o tej marce mówiło.

Tutaj na forum niejednokrotnie spotkałem się z opiniami użytkowników rożnych modeli SS gdzie nie za bardzo byli zachwyceni tym co zakupili. Coś w tym chyba jest. 

Link to post
Share on other sites

To już chyba lepiej alcora wziąć imo, wystarczy ci na dłużej

 

Edit.Dodam jeszcze, że skoro jesteś w stanie wydać 200 ziko na myszkę to chyba nie będzie problemu żeby dorzucić 20-50zł i kupić zowie Fk albo Razera Da.Nie będziesz żałował

Edytowane przez Pawel86
Link to post
Share on other sites

Co w tym zlego ze polecam ta podkladke? Mam speed i uwazam, ze jest rewelacyjna. Patrzac po parametrach rough moge sie domyslac, ze jest co najmniej taka sama jak nie lepsza. Zreszta mam zamiar ja kupic, wiec polecam rowniez innym.

Edytowane przez broodeeck
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...