Skocz do zawartości

Konkurs - Wiedźmin 3 - dyskusja


Recommended Posts

No i pozamiatane. 8-)

Konto na benchmark założyłem po to, aby wziąć udział i wstawić komiks nad którym jakiś czas już pracuję (jeszcze trochę do końca), ale odpuszczę sobie i dam go gdzieś kiedyś na forum wiedźmińskim ku uciesze fanów i za kilka redpoitów. :D

Zwycięzcy za amatorskie wideo gratuluję i życzę dalszej weny.

Link to post
Share on other sites

Bosz... Nie zakładajcie specjalnie konto po to, aby coś wygrać... myślę, że prędzej zwycięży stary użytkownik forum, niż ktoś, kto specjalnie tworzy konto, nie odwiedza forum, ma 1 post i czeka na wygraną... Chociaż mogę się mylić...

Link to post
Share on other sites

Nastąpiły niewielkie zmiany w regulaminie. Wymogiem do udziału w konkursie jest posiadanie minimum 50 postów na swoim koncie. Wyprzedzając pretensje, zaznaczam, że nie mamy nic przeciwko nowym użytkownikom forum. Zależy nam jednak na użytkownikach aktywnych i stąd ten minimalny wymóg. Zupełnie nowych użytkowników zapraszamy następnym razem, bo na pewno nie jest to ostatni konkurs z naszej strony.

 

Zamieszczone dotąd prace zostały usunięte z powodu braku dostarczenia potwierdzenia wykonanych prac.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Np. karteczka z nickiem przy oryginale. Postaw się w naszej sytuacji i zrozum, że nie możemy mieć pewności, że wstawiona praca jest Twojego autorstwa, a nie ściągnieta z neta. To po Waszej stronie leży obowiązek przekonania nas, że praca konkursowa jest Waszego autorstwa. Jak? Nie wiem jak (bo to zależy od charakteru pracy), ale my musimy mieć pewność, że wstawka jest Wasza.

Link to post
Share on other sites

Podobna zasada była w ostatnim konkursie organizowanym przez gry-online.pl, gdzie trzeba było pokazać się jako rewolucjonista francuski. Karteczka z nickiem była obowiązkowa, żeby odseparować oszustwa. Zdarzało się, że przez ten fakt jakość zdjęcia leciała na łeb, na szyję, bo ludzie wstawiali wydrukowane nicki na kartkach A4, ale jeśli się pogłówkuje przez dłuższą chwilę, to karteczkę z pseudonimem internetowym można ładnie w kadr wkomponować.

Link to post
Share on other sites

Albo prosta sprawa, skoro i tak pokazuje siebie w konkursie, to za problem umieścić dodatkowe zdjęcie z kartką z nickiem? Fotę można wtedy dać profesjonalną i drugie zdjęcie normalne z kartką... nawet telefonem robione :)

Link to post
Share on other sites

Pytałem z czystej ciekawości co zaprezentujesz :).Wolałbym, żeby wygrał ktoś kto lubi uniwersum wiedźmina a nie może sobie pozwolić  na kupno gry sam. Nie sztuką jest kupić x rzeczy związanych z wiedźminem i uważać się za wielkiego fana. Uważam, że ktoś kto poświęca trochę czasu by np. stworzyć strój jakiejś postaci albo robi coś kreatywnego związanego z wiedźminem jest bardziej zapalony ode mnie.

Link to post
Share on other sites

Myślę nad formą pisaną, wiersza a'la ballada. Jest piękna pogoda, człowiek ma to szczęście, że może sobie pozwolić, by siąść w parku i się wsłuchać, co mówi otoczenie :) Bo na cosplay się nie nadaję, bo za Chiny nie przypominam Wieśka ;) ani nie mam takich zdolności. Dlatego mówię, że mam marne szanse, bo takie prace są niszowe ;)

Link to post
Share on other sites

 

 

Bo na cosplay się nie nadaję, bo za Chiny nie przypominam Wieśka


Cosplay to nie musi być tylko geralt. Jest mnóstwo innych postaci. Zaczynając od płci pięknej: Yennefer, Triss, Ves, Ciri itd. Z mężczyzn: Geralt, Jaskier, Dijkstra, Leo Bonhart. Możesz też po prostu przebrać się za wiedźmina i nie upodabniać się do jakiegoś konkretnego. I zostają też potwory :D
Link to post
Share on other sites

 

Cosplay to nie musi być tylko geralt. Jest mnóstwo innych postaci. Zaczynając od płci pięknej: Yennefer, Triss, Ves, Ciri itd. Z mężczyzn: Geralt, Jaskier, Dijkstra, Leo Bonhart. Możesz też po prostu przebrać się za wiedźmina i nie upodabniać się do jakiegoś konkretnego. I zostają też potwory :D

 

 

Hmmm Wampir albo jego muł, Draakul :D

Link to post
Share on other sites

Proponowałbym na przyszłość raczej dać zapis o istnieniu konta np. minimum 3 miesiące niż o ilości postów :)

Posty można nabić w jeden dzień i ktoś spełni zapisy regulaminu a założy konto tylko po to żeby wziąć udział w konkursie.

Ogólnie pomysł fajny szkoda że tak mało chętnych.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Może jeśli nagrodą była by wersja kolekcjonerska to było by więcej chętnych.

 

 

Wiedźmin 3 w standardowej edycji kosztuje~120zł, kolekcjonerka 350zł.  Wersje kolekcjonerskie rozeszły się lepiej niż ciepłe bułeczki i teraz nie można od tak sobie kupić. Może ktoś z Administracji/Moderacji kupił gtx nowego i podarował kod na wieśka jako nagrodę w konkursie.

Nie ma co narzekać, trzeba się cieszyć, że w ogóle jest konkurs i można się pobawić i coś wygrać.

 

P.S. Chyba, że chcesz podarować wersję kolekcjonerską wersję jako nagrodę w konkursie :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...