Skocz do zawartości

Konkurs - Wiedźmin 3 - dyskusja


Recommended Posts

Ja też nie uważam siebie za wielkiego fana wiedźmina. Wszystkiego o tym świecie nie wiem.

Ja chciałbym zagrać w trzecią część ponieważ mój temat maturalny polega na porównaniach twórczości A. Sapkowskiego do gier z serii, m.in. przedstawieniu głównych postaci z wiedźmina oraz ich porównanie do postaci z gier lub materiałów przedstawionych przez twórców.

Fajnie było by zobaczyć czy w ostatniej części dobrze odwzorowali takie postacie jak Ciri oraz Yennefer jak również czy styl walki został poprawiony. Najbardziej w poprzednich częściach brakowało mi piruetów.

Edytowane przez Brath
Link to post
Share on other sites

Ja też spróbuje szczęścia. Podobnie jak kolega wyżej napisał,  na pewno znajdą się więksi fajni ode mnie. Powoli kończę przygotowania do konkursu :) Już nie mogę się doczekać Wiedźmina 3, coś czuję że będzie to gra roku. Zapowiada się genialnie i jestem bardzo ciekawy jak się potoczą losy Geralta, Ciri i Yennefer. Mam nadzieję, że w książce będzie dużo smaczków i nawiązań do książki.

Link to post
Share on other sites

Co tutaj tak cicho?

 

Napiszcie co jako pierwsze zrobicie w grze po przejściu samouczka?

Którą z panien wybierzecie: Triss czy Yennefer?

 

Pierwsze co ja zrobię to pozwiedzam świat który mam nadzieje że będzie niesamowity. Fajnie było by gdyby powrócił klimat pierwszej części, taki ciężki i dobijający ale oczywiście nie wszędzie i nie o każdej porze dnia.

 

Co do bohaterek to nie wiem którą wybiorę jako pierwszą ale na pewno wybiorę obydwie.

 

Najważniejsze dla mnie jest to żeby było co robić w tym świecie bo mam zamiar spędzić tam wiele godzin/dni może nawet miesięcy.

 

PS. Gdzieś było napisane że po zakończeniu gry nie będzie można już pograć Geraltem bo twórcy mają pomysł na zakończenie.

Link to post
Share on other sites

W premierę mam akurat maturę z informatyki :D A 20 maja ustny angielski więc pogram pewnie dopiero po maturach.

Zbadałem 1/3 mapy skyrima w 180 godzin i nie miałem czasu dalej grać a mapa wiedźmina ma być większa 0.0

P.S. Film z gry Rocka

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...