Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam proszę o złożenie mi komputera do maks.5000zł z systemem aby dawał radę Wiedźminowi 3 na high/ultra.

 

 

Zastosowanie komputera : Gry (szczególnie Wiedźmin 3).

Maksymalna kwota : 5000zł z systemem.

Których części potrzebuję : Wszystkie podzespoły i buda.

Czy będę podkręcać sprzęt? : Nie.

Link to post
Share on other sites

Wyszło mi coś takiego.

Zestaw pod tytułem: "wszystko dla gtx 980" xD.

http://www.morele.net/inventory/info/0Q83Wk/

 

Niestety 150zł poza budżet. Jakby jeszcze przyciąć koszty to można te 150zł spokojnie przyoszczędzić na ramie i płycie głownej, ale w sumie nie wiem czy warto.

 

Najbardziej opłacalne zestawy jakość/cena są teraz oparte na i5 + gtx970  wtedy całościowa cena zestawu wynosi około 4.5 tysiaca + b. dobre podzespoły. 

Najlepiej poczekaj na opinie naszych ekspertów i powiedz czy koniecznie chcesz wydać 5000zł (sytuacja pod tytułem "mama funduje nie ma co oszczędzać") czy liczysz na najbardziej efektywny zestaw cena/jakość i nie chcesz przepłacać za średni zysk jakości.

 

Niekompetencja. Nowaj

Link to post
Share on other sites

@@Szejm, popisałeśsię po raz drugi.

Jaki sens pakować do tego zestawu GTX 980 w dodatku referenta, płytę na chipsecie Z97 pod procesor z zablokowanym mnożnikiem, Crucial MX100 w wersji 128GB to kiepski pomysł, gdy za 30zł więcej jest szybszy Plextor M6S 128GB,  w tych samych pieniądzach mamy system w wersji box, to samo z pamięcią dostać można szybsze taktowane 2400MHZ 11CL.

 

Autora bym prosił o wypełnienie w pełni wzoru działu http://forum.benchmark.pl/forum-9/announcement-13-jak-poprosi%C4%87-o-pomoc-w-dziale-komputery-zestawy-komputerowe/

Edytowane przez Sadek.0
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Wyszło mi coś takiego.

 

Wydawało mi się, że zrozumiałeś to, co napisałem w sobotę na temat tego działu, ale jak widać byłem w błędzie. 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...