Skocz do zawartości

Battlefield Hardline Czy COD AW ?


Recommended Posts

Na początku muszę napisać że jestem fanem serii Battlefield. Ale myślę że Hardline to zdrajca- bliżej mu do CS niż BF. A o Advanced Warfare naczytałem się dużo dobrego- że ma fajną grafikę, są egzoszkielety, i rozgrywka jest ciekawa. Ale każdy lubi co innego i jak jesteś fanem CS:GO a chcesz lepszej grafiki i pojazdów to może ci się spodobać. Co do ilości graczy to w CoD gra o wiele więcej ludzi. A po początkowym hype na Hardline serwery tej gry opustoszeją.

Edytowane przez Downator
Link to post
Share on other sites

Jakoś nie mam problemu ze znalezieniem serwera do gry w BFH - więc puste serwery to mit. Faktem jest, że tłumów nie ma jak na przykład podczas premiery BF4. Ale domyślam się, że właśnie premiera BF4 przełożyła się na aktualny stan BFH - no i opinie w stylu zdrajców itd etc.

 

Co do COD:AW - mam w multi przegrane jakieś 35 godzin i mogę powiedzieć, że to strasznie casualowy shooter z debilnymi exo szkieletami. Jak mnie wkurzało dolphin diving, bunny hopping itd we wcześniejszych wersjach to tutaj mamy apogeum skaczących, klękających i leżących klaunów z giwerami zabijającymi w 1 klatkę. Jeśli ktoś lubi taki rodzaj rozrywki to bardzo proszę, ale tutaj nawet idea kill streaków została porzucona, bo żeby coś odblokować raz, że musi być score streak ( czyli nawet nie musimy nic zabijać ) to dwa, nawet punktów zdobywać nie trzeba ! wystarczy kupić/dostać zrzut, w którym dostaniemy rakiete którą rozniesiemy pół przeciwnego teamu :) No i ostatnia najbardziej wkurzająca rzecz w tej grze to brak serwerów dedykowanych, czyli kto trafi na lepszego hosta ten jest lepszy, yay.

 

Jeśli chodzi o BFH - aktualnie gra ma niesamowicie beznadziejny balans broni, opłaca się używać ledwo 4-5 pukawek, reszta to bezsens patrząc na statystyki. Gra cierpi na wszystkie błędy,bugi, glitche silnika frostbite 3 - więc mamy tutaj fake reload'y, head glitching, zabijanie w 1 klatke, kulawy hitreg, niskie odświeżanie sieciowe. System spawnów też kuleje, aktualnie w trybie TDM najbardziej. Czas pokaże co naprawią a co zepsują jeszcze bardziej. Patrząc na cenę tej gry i to co oferuje można się zastanawiać za co tyle dukatów.

 

Tak więc decyzja wiadomo,  należy do Ciebie. Ja mam obie gry w BFH gram aktualnie codziennie a COD:AW no cóż, zagram raz na jakiś czas, wkurzy mnie i przestaje na dłuższy czas :)

Link to post
Share on other sites
mabrothrax

Oszukujesz, że grałeś w Call Of Duty Advanced Warfare.

1) Killstreaks działa podobnie jak we wcześniejszych częściach. Score streak można zrobić ale jedynie do wieżyczki i uav. 

2) jak kupić zrzut który zabije połowę przeciwników? Mam 400 godzin i nie widziałem czegoś takiego. 

 

 

COD:AW jest bardzo fajny. Troche optymalizacja kuleje, ale ogólnie bardzo przyjemnie się gra. Najlepszy COD od czasów cod4 imo.

Chwile trzeba pograć żeby egzo ruchy opanować. Pozniej mega frajda.

Link to post
Share on other sites

Fajnie, że czytasz ze zrozumieniem.

 

Nie ma killstreaków, tylko scorestreaki - za kille też zdobywasz punkty, które wliczają się do scorestreaka. Zrzuty nie zabijają połowy przeciwników, ze zrzutów możesz dostać paczkę z której na polu walki wypadnie Ci scorestreak którym zabijesz połowę przeciwników.

 

Fajnie, że po 400 godzinach nie ogarniasz podstawowej mechaniki tej gry.

 

I tak jak wspomniałem, przegrałem jakieś 35 godzin - pewnie grałbym więcej gdyby nie brak dedykowanych serwerów dla PC.

 

Co do kupowania to faktycznie przesadziłem, wydawało mi się, że już dodali możliwość kupowania paczek z mikrotransakcji - mój błąd. Tak czy siak, bieda pozostaje biedą, wystarczy wylosować supply drop z którego wyleci scorestreak i takim oto sposobem nic nie musimy robić żeby na przykład puścić rakietę w drużynę przeciwną czy inny szajs który nam wyleci.

Edytowane przez mabrothrax
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...