Skocz do zawartości

Smartfon w cenie 1000 zł


Recommended Posts

Witam. Do tej pory byłem użytkownikiem Samsunga Omnia 2. Telefon już mocno się wysłużył dlatego też postanowiłem kupic nowy.

 

  • mój budżet : 1000 zł
  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : internet, sklep z telefonami, hipermarket  :D 
  • nówka czy używka : nowy
  • preferowany rozmiar wyświetlacza : bez znaczenia
  • preferowany system mobilny : bez znaczenia
  • do czego będę używać urządzenia muzyka, filmiki ( np You tube ) fotki
  • moje najważniejsze wymagania : Muzyka, czyli koniecznie radio i miejsce na mp3. Niezły aparat ( wiem że to nie lustrzanka, ale lubię robić zdjęcia ) dobry budzik, i widoczny wyświetlacz w słoneczny dzień ( Omnia 2 to porażka pod tym względem )Gry mnie nie interesują.

 

Proszę o pomoc w wyborze.

Link to post
Share on other sites

Masz kilka ciekawych opcji - Lumia 640 cena 650 zl, L640 XL za 950 zl - pierwsza 5 cali, druga 5.7 cala - obie mają bardzo dobre aparaty, które pochodza z Lumi 925, a .ta nawet dziś robi bardzo dobre zdjęcia.

 

LG G3s - można kupic poniżej 1000 zł, też ma dobry aparat.

 

Pojawiły się też oferty na Lumię 930 - tu aparat mamy pierwsza klasa. :) - ceny się zaczynały od 1050 zl za nówkę.

 

Osobiście polecił bym opje zakupu L640 lub G3s - za za reszte kasy kupić porzadne sluchawki.

 

Przykladowo : Lumia 640 + słuchawki a-Jays Five for Windows - spokojnie miescisz sie w 1000 zl - i masz dobrze grający zestaw, robiący dobre zdjęcia.

Link to post
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedź. Lumia 640 jak widzę jest świeżuteńka niczym bułeczki w piekarni o poranku ;) L640 XL LTE to bardzo ciekawa oferta. Ma niezły aparat Zeissa. Poczekam na pierwsze testy i opinie. Lumia 930 faktycznie robi wrażenie ( wersja gold wymiata ) ale dziwię się dużej rozbieżności cenowej. Na Allegro widzę oferty w cenie 1000 zł w opakowaniu eko. Co to jest, jakiś towar z odzysku, czy co? :roll: W sklepach ceny są o 60 -70 % wyższe. Cena kusi, ale czy to uczciwa oferta? Jak zobaczyłem cenę tych słuchawek to nieco zwątpiłem ( 300 zł ) Aż takim muzykofilem nie jestem ;) Może kiedyś je kupię, póki co poszukam czegoś tańszego.

 

LG G3. Na szybko przejrzałem neta ale nie widzę ofert w granicach 1000 zł. Sam telefon robi wrażenie i z pewnością będę miał go na oku.

 

Zapisuję do mojego notatnika Lumię 640 XL LTE, Lumię 930 (?) i LG G3.

 

 

   
Link to post
Share on other sites
  • 10 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...