Skocz do zawartości

Lenovo G50-30 czy nadaje się do czegokolwiek?


Recommended Posts

Tak jak w temacie, głównie chodzi mi o Lenovo G50-30, nie jestem pewien w jakiej wersji 2 czy 4 rdzeniowej, niebawem się zorientuję, gdyż mogę go wziąć w abonamencie w cyfrowym polsacie. Czy widoczna będzie różnica między wersją 2 i 4 rdzeniową? Przyznam, że po cichu liczyłem na to, że na moim nowym laptopie będę mógł pograć w jakieś nowsze tytuły, ale zdałem sobie sprawę, że w tej cenie mogę liczyć jedynie na filmy i internet. Co mnie zadowala i z pewnością głównie do tego potrzebny będzie mi laptop. Co myślicie o tym komputerze? Czy stosunek bardzo niskiej ceny, do jakości jest zadowalający? Nie muszę się obawiać, że po niedługim czasie laptop zacznie "umierać" i doprowadzać do szału? 

Chcę jeszcze zaznaczyć, że chodzi mi tylko i wyłącznie o ten model, bo tylko on jest dostępny w ofercie.

Link to post
Share on other sites

Jak ci zaproponują z wersją celeron to odpuść. W weekend miałem takiego 2 dniowego od kolegi w naprawie ( przepracowane 48 godzin ), a tak na prawdę nie był zepsuty ani nic ( udało mi się to wyjaśnić ), jaki był z nim problem ? Cięższe filmy w HD się zacinają, dysk 5200 obrotów i windows 8 który przez otworzenie ok 1 min pobierał ok 90% dysku i procesora. Ten procesor (celeron ) nie jest warty żadnej ceny. Chyba że internet + filmy xvid ewentualnie lekkie fhd ;)

Jbc to tylko z i3 i zwyższ 

oooo dokladnie ten model miał z biedry :) http://www.biedronka.pl/pl/product,id,6745,name,laptop-lenovo-g50-30-4gb-ram-500gb

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

O widzisz, o taka odpowiedź mi chodziło, lubię obejrzeć serial w lepszej jakości, ponadto skoro mam spędzić z laptopem najbliższe 2-3 lata to warto żeby spełniał swoje podstawowe zadania... 

 

A jeśli daliby mi tego Lenovo z procesorem z 4 rdzeniami Intel Pentium N3530? 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...