Skocz do zawartości

Klawiatura mechaniczna MX Red


Recommended Posts

Witam, ostatnio mi tutaj bardzo pomogliscie i jeszcze raz Wam za to dziekuje, a teraz pisze w imieniu mojego kolegi ktory aktualnie nie ma dostepu do internetu.
A wiec, potrzebuje on klawiatury mechanicznej na Red Switchach.
Klawiatura musi miec podladke na nadgarstki i podswietlenie ( nie musi byc RGB, moze byc to jeden kolor ).
Cena maksymalna to £100 / ~600 zl. I jest to raczej bariera nie do przeskoczenia.
Jesli ta informacja jakos pomoze, to mieszka on w Anglii.

Z gory dziekuje za pomoc. 

 

// Zapomnialem dodac, ze myslal o "Gamdias Hermes" < Czy jest ona warta swej ceny, i czy jest porownywalna do innych klawiatur w tej cenie, ogolnie czy po prostu warto ja kupic ? 

Edytowane przez vaNdalsky
Link to post
Share on other sites

Gamdias Hermes jest taką nowinką w świecie klawiatur gamingowych ale sprawdza się bardzo dobrze. Jeżeli mowa tutaj o Angli to ja mimo wszystko brałbym Ducky model to już jest kwestią gustu.

W temacie Hermesa.

 

 

Jeżeli pomoże.

 

Inna opcja to Corsair K70 oraz Logitech G710+

Link to post
Share on other sites

Z marszu Ducky wychodzi bez podkładki ale są dodatki które można dokupić jako opcję i pełni to funkcję podkładki.

Ducky Legend czy Shine 3 albo 4 są to Epickie. Pytanie jest takie czy podkładka faktycznie jest niezbędna.

Kolejną opcją jest klawiatura CODE Keyboard. Rewelacyjny sprzęt ale jak w przypadku Ducky podkładka nie wchodzi w grę na starcie.

Sam Hermes mnie osobiście zaskoczył jakie rozwiązania zostały wprowadzone a to czyni go w moich oczach interesującym.

Ale stojąc przy wyborze to tutaj Ducky albo CODE grały by pierwsze skrzypce.

Link to post
Share on other sites

Shine 4 to nowy model Ducky. Nie jestem pewien czy nadal są w ich ofercie 3ki. Jak są to w limitowanym formacie. A czy warto dopłacać, w zasadzie różnice to głównie kształt.

Wiesz co najlepiej popatrz sobie na Youtube jak się mają ich poszczególne modele i na ich podstawie droga eliminacji wybrać ten finalny.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem jaka jest dostępność w UK klawiatur CODE ale warto je mieć na uwadze. Są wyposażone w dodatkowe switche MX White oraz MX Green. Dobra rzecz.

Jeszcze firma Filco robi bardzo dobre wrażenie ale jest opcja że trzeba by ją importować z USA.

Link to post
Share on other sites

To w takim układzie CM Trigger Z powinien być tańszy w UK a sama klawiatura jest również dobra.

Roccat ma też ciekawą opcję lecz na Black Switch, w sumie kolega poszukuje Red to Black są trochę twardsze.

Mionix Zibal jak i Func w tym wypadku może się nadać.

Link to post
Share on other sites

Ostatni bastion mechaników z podkładką zamyka K70 oraz Hermes. Nie warto by jednak było by dopłacić bo zakładam że jest to niewiele i jednak rzucić się na K70. Bo sama klawiatura jest optymalna. Na tym poziomie cenowym warto takie coć rozważyć.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...