Skocz do zawartości

Razer Goliathus Control vs Speed co wybrać do CS:GO?


Recommended Posts

Witam.

 

Mam problem z wyborem podkładki razer goliathus control lub speed, oczywiście wersja large.

Ma ona służyć pod myszką zowie fk1 wyłącznie do gry CS:GO.

 

Moje ustawienia sensitivity to 1200 DPI i 1 w CS:GO. ok. 34 cm zajmuje mi obrót o 360 stopni w grze.

 

Nie mam pojęcia czym one się różnią, niby opór myszki jest większy w wersji control, ale czy przeszkadza to w CS-ie? Czytałem na wielu forach, nikt nie sprecyzował, która lepsza.

 

Link to post
Share on other sites

Moja stara podkładka Razer Goliathus Control, która aktualnie służy jako podkładka pod sprzęt roboczy, zaraz po zakupie używając w owym momencie DA2013 szczerze mówiąc głowy nie urywała. Dlatego pojawił się mój żart w stronę Razera. Szybko się zużywa. 

Więc jak miałbym teraz wyjść po raz kolejny po Razera to na pewno Speed. Ale tutaj zaczekaj na opinie innych w tym temacie.Jak dla mnie nieopłacalna.

Link to post
Share on other sites

Jak nie jesteś pewien co wybrać, to idź do jakiegoś Saturna i niech Ci odpakują obie wersje. Pojeździsz sobie po nich jakąś myszką i poczujesz różnice. Jeśli nie masz takiego sklepu z okolicy, to zamów obie i jedną odeślesz. Po co komplikować sobie życie na siłę.

 

Według mnie kontrola myszki jest lepsza na podkładce speed, mimo że jest "szybsza".

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...