Skocz do zawartości

Recommended Posts

W przypadku decyzji na Razera sugeruję dokonać przymiarki z racji że jest to mysz profilowana. Nie każdemu pasuje ten układ.

Po moich doświadczeniach z Razerem DA 2013 jakość materiałów jest bardzo słaba jak na mysz tej klasy. Alcor jest solidniej wykonany a kosztuję o połowę mniej..

Link to post
Share on other sites

chroma niestety lekko poza budżet (a może i stety), wiem że wszyscy polecają zowe fk1 (również ty Akcedi) lecz coś nie mogę sie ostatecznie przekonać do tego modelu, moze dlatego że wygląda za prosto i sprawia wrażenie myszki wartej 50 zł, ale to tylko moje odczucia, najbardziej mnie coś niesie w strone g402 i rivala, na plus tych myszek również wchodzi cena (mam je po 190 zł), zowie fk1 230 zł

Link to post
Share on other sites

Wiesz Zowie odchodzi od koncepcji tworów świecących oraz wyposażony niekiedy w niepotrzebny soft. Wiem że wygląda jak coś bardzo prostego ale właśnie w prostocie leży sukces. Jeżeli byś jednak brał pod uwagę FK1 to też bierz FK2  z racji że różnią się one rozmiarem. A poza tym to te same gryzonie.

Tutaj wybór leży już po Twojej stronie, ale moja opinia skierowana jest w kierunku FK.

Możesz jeszcze zapoznać się z CM Alcor jak i Roccat Savu który jest aktualnie dobrych promocjach. 

Link to post
Share on other sites

Ja posiadam dosc negatywne podejscie co do SS. Ale z mojego punktu widzenia sprawa ma sie tak.

Jezeli nie chcesz wydawac za duzo to masz tutaj bdb Alcora. Natomiast jak juz zblizasz sie do 200zl to tutaj warto doplacic i kupic albo Zowie badz ciut wyzej Aviora 7000. Jeszcze opcja moze ktos tutaj cos doradzi w miedzyczasie temat bedzie wywarzony.

 

Link to post
Share on other sites

Co do Natec to tutaj w zestawieniu z X7 wypada blado.

A czy można wyłączyć logo, przyznam szczerze ze pojęcia nie mam, wiem jedynie ze pojawiły się sterowniki do tej mysz ale czy można wyłączyć logo tutaj trzeba by było zapytać użytkowników.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...