Skocz do zawartości

Malo fps w cs go


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez domi675,

Recommended Posts

Witam mam laptopa Asus K53E i moim problmem jest ilosc fpsow w Counte Strike Go , chodzi o to ze mam od 8 do 40 fps w grze i no te fpsy nie pozwalaja mi grac , probowalem chyba wszystkiego. Przeinstalowywalem laptopa , przeinstalowywalem gre , wpisywalem komendy w cs go na dodanie fpsow , i nawet moje ustawienia graficzen sa na najgorszych , tak ze w karcie graficznej mam wszystko zmienione na wydajnosc , oraz mam wszystko na karcie graficzniej nie zintegrowanej , ale te wszystkie rzeczy ktore robilem nie pomagaly , i dodam ze to sie zaczelo od marca , jeszcze w styczniu mialem 100 fpsow a teraz tak jak mowilem od 8 do 40 fpsow czyli widoczne dla oka i no poprostu klatkuje , jesli ktos by mogl mi pomoc to bardzo bym byl wdzieczny , czekam na odpowiedzi :) 

Link to post
Share on other sites

Karta graficzna ma małe znaczenie w CS'ie, główną rolę pełni procesor. 

 

Przepraszam? Widziałeś w ogóle tą grę na oczy? Może jak się nie znasz to się nie wypowiadaj.

 

 

Co do laptopa, to musiałem pomylić modele. Ściągnij np MSI Afterburner i sprawdź obciążenie oraz temperaturę procesora i karty graficznej podczas gry. Od początku masz tak mało FPS czy po jakimś czasie?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

ogolnie to sie zaczelo tak jakos od marca te fpsy zaczely byc takie niskie az nie dalo sie grac i wkocnu wlaczylem sobie net_graph 1 w cs go i ilosc fpsow mnie przerazila bo wczniesniej bylo jakies 100 tak mysle na oko bo wczesniej napewno nie bylo mniej niz 40 bo od 40 klatek widac na gole oko , do kocna stycznia gra smigala a pozniej poczatek marca to juz sie nie dalo grac , zaraz sciagne ten program i sprawdze i podam :) dziekuje ze pomagasz :D

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

To już widać o co chodzi, komputer się przegrzewa. Obstawiam na zakurzony. Najlepiej by było przeczyścić wiatrak. Ogólnie rozebrać i zmieniać pasty nie musisz, jednak zapewne w wiatraku jest pełno kurzu i nie jest w stanie odpowiednio odprowadzać ciepła. Dodatkowo polecam granie na jakiejś płaskiej sztywnej przestrzeni typy blat biurka.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

domi piszesz tak trochę głupoty.
96 stopni to nie jest wystarczająco aby uszkodzić laptopa.
GPU w CSGO jest mało znaczące. 8600gt i ledwie 70% użycia :)
--------------------------------------------------------------------


Co do FPS, ostatnio też zauważyłem spadek o 5-10FPS i gra jest mało grywalna.
Zobacz jeszcze taktowanie procesora czy nie spada.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...