Skocz do zawartości

Która z tych trzech myszek?


Recommended Posts

Witam, szukam nowej myszki i jestem zdecydowany na jedną z podanych trzech.

Cena między tymi modelami jest na tyle podobna że nie biore jej pod uwagę.

Mój chwyt to raczej palm grip albo fingertip, chociaż bardziej chyba w stronę palm.

 

Pod uwagę biorę tylko te 3 myszki, innych propozycji proszę nie podawać:

1. cm storm alcor

2. razer abyssus 2014

3. termaltake saphira

Link to post
Share on other sites

generalnie wszystkie myszki mam dostępne po tej samej cenie czyli 130 zł, też myślałem nad alcor jednak powstrzymuje mnie fakt czy nie będzie zbyt duża, moja obecna myszka ma wymiary niemalże identyczne co saphira, alcor jest centymetr dluższy bardziej płaski i szerszy, no ale może sie przyzwyczaje

Link to post
Share on other sites

Aha no to Alcor:)


Możesz jeszcze zapoznać się z Roccat Savu ale w tym wypadku kiedy jeszcze dodatkowo grasz w CS to wydaje mi się że z Alcor będzie najbliżej Twoich oczekiwań Ale sprawdź sobie tego Roccata są teraz dobre promki na niego.

Link to post
Share on other sites

Z perspektywy użytkowania myszy to soft bardziej spowalnia mysz niżeli działa na jej korzyść. Oczywiście pomijając wariant wygody.

Z podpisaniem funkcji pod mysz nie będzie żadnych problemów.

Marka Zowie która moim i nie tylko moim zdaniem odpowiada za jedne najlepszych myszy jakie są oferowane dziś na rynku myszy precyzyjnych nie oferuje w ogóle softu. A ludzie kupują je jak wściekli :)  Oczywiście ci którzy mają ścisłe wymogi co do myszy.

Link to post
Share on other sites

Potwierdzam nie ma żadnego problemu z przypisaniem funkcji do bocznych przycisków - łatwa i prosta operacja. Alcor to obecnie popularna myszka na polskim rynku. Sam skusiłem się na jej zakup i jestem bardzo zadowolony. Bardzo dobrze wykonana mysz w fajnej cenie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...