Skocz do zawartości

Recommended Posts

Zastanawiam sie czy jest sens kupowac nowe sluchawki i karte dzwiekowa. 
 
Budzet okolo 700zl na calosc.
Przeznaczenie : do domu, gry, muzyka glownie elektroniczna, rap, rock. Bardziej pod muzyke niz same gry.
Dodatkowe uwagi : zamkniete, aby nie bylo slychac nic z otoczenia.
 
Aktualnie uzywam sluchawek Tesoro Kuven, ale juz niedomagaja. Karta dzwiekowa zintegrowana z plyty glownej Z77 albo ta dolaczona do sluchawek na USB, poziom ten sam.
 
Powiedzcie czy bedzie to spora roznica, z ciekawszych sluchawek mialem wczesniej Sennheiser HD555, Siberia V2, Steelseries 5H i jakies pioneery. Czyli glownie celowalem w gamingowe, ale to raczej bezsens.

Dodam jeszcze, wiem, ze jest mnostwo tematow na temat np sluchawek i o ile pewnie dalbym rade sam cos wybrac, to nie mam pojecia jaka karte do takich sluchawek kupic (nie chce przeplacac) czy moze jakis maly wzmacniacz. Czytalem troche tematow ale ciezko mi to zebrac i samemu cokolwiek wybrac.
Edytowane przez MrGreeneye
Link to post
Share on other sites

Dwie słuchawkowe propozycje; Ultrasone 580HFi oraz AudioTechnica ATH-M50X.Do tego pierwszego Xonar DX drugiego Xonar DG, w jednym, czy drugim przypadku musiałbyś nieco dołożyć ale warto. Który zestaw lepszy ? myślę, że pierwszy bo zdecydowanie bardziej przestrzenny. Obie grają podbitymi skrajami pasma ,także do tych gatunków jak znalazł ale wokal mocną strona ich nie będzie.

Link to post
Share on other sites
Mowisz, ze nie oplaca inwestowac sie w DACa? Podobno tez ciezko o konkurencje dla Takstara do 500zl.

Konkrecja dla takstara PRo 80 ? pod względem detaliczności, sceny, basu, to Takstar Ultrasone 580 może buty lizać, aczkolwiek warto je posłuchać wcześniej, bo nie ma idealnych słuchawek.

 

widzę, że rośnie kolejny mit po CAL, Superluxach , owszem są super jak te cenę ale za 500, to znajdziemy bez problemu coś lepszego.

 

zaproponowałem lepsze słuchawki i trochę gorszy układ dźwiękowy. Zawsze później możesz wymienić układ na coś lepszego i tym samym cieszyć się jeszcze lepszym dźwiękiem ze słuchawek.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...