Skocz do zawartości

Recommended Posts

Posiadam logitecha g402. Wczesniej gralem na g400 rev.2.0 (czyli z sensorem s3095) i szczerze mowiac ta przesiadka nie byla na plus. Nie mowie ze g402 jest o wiele gorszy ale na pewno jest bardziej podatny na zanieczyszczona podkladke (ja uzywam zowie g-tf speed ktora mozna prac). Jezeli mialbys kupic logitecha to tylko g502 ktory jest wyposazony w najlepszy sensor (obok 3310) 3366 lub tansza g400s ktora posiada wspomniany przeze mnie sensor s3095. 

 

W sumie nie wiem dlaczego Akcedi przy doradzaniu zawsze pomija myszki Logitecha. :P

 

Pamietaj, ze oprocz zakupu dobrej markowej myszki do grania, nalezaloby sie zaopatrzyc w rownie dobra podkladke do niej. :)

 

Ja sam wlasnie mam zamiar wymienic moja dwuletnia podkladke, oczywiscie dalej zowie g-tf tym razem jednak wyprobuje podkladke rough, podobno idealna dla sensora 3310. Dlatego wraz z podkladka zastanawiam sie nad kupnem roccat kone pure military. Niestety kupilem kiedys roccat kova+ tylko i wylacznie ze wzgledu na design :) i musze przyznac ze rozczarowalem sie jak po 2 miesiacach padl mi scroll od grania w WoTa. Mam nadzieje, ze trafilem po prostu pechowo a nie ze roccat robi beznadziejne scrolle.

Edytowane przez broodeeck
Link to post
Share on other sites

Owszem wagowo sie wyroznia 126 g ale na odpowiednio szybkiej podkladce (logitech g440, zowie g-tf speed) mysle, ze kazdy komu odpowiada rozmiar, spokojnie dalby rade. Kwestia przyzwyczajenia. Sam planowalem kupic ta mysz bo wedlug mnie logitech robi swietne myszki, jednak teraz sklaniam sie ku roccat kone pure military bo bardziej od logitecha podoba mi sie design i to bedzie moj najblizszy zakup. :) 

Link to post
Share on other sites

 

 

W sumie nie wiem dlaczego Akcedi przy doradzaniu zawsze pomija myszki Logitecha.

 

Nie pomijam :) pomijam jedynie G402, oraz G502. :)

G400S oraz G500S są dla mnie flagowymi modelami Logitcha, no jeszcze dorzucę G100S. Dla mnie te myszy są Epickie. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...