Skocz do zawartości

Jaki monitor 23-24 cale do 800 zł


Recommended Posts

Witam

Jestem posiadaczem monitora LG 21,5 cala, rozdzielczość 1680x1050, dokładnie taki: http://www.pcmag.com...0.asp?tab=Specs

Myślę, że przyszła pora na przejście poziom wyżej i rozdzielczość FHD. Kwota którą podałem w temacie jest raczej nie do "naciągnięcia".

Mam właściwie jedno pytanie: czy w tej cenie jest obecnie coś lepszego od Della P2414H? Jeżeli jest jeszcze jakiś monitor godny polecenia do tej kwoty, najlepiej z Flicker Free to proszę o sugestie. Czy są jakieś monitory budżetowe (około 600 zł) nad którymi warto się chociażby pochylić, czy można z czystym sumieniem dopłacać te 200 zł do P2414H?

Przeznaczenie monitora to głównie gry (nie chcę smużenia), ale także przeglądanie internetu, korzystanie z youtube'a. Rzadziej czytanie ebooków i oglądanie filmów.

 

Pozdrawiam i liczę na Waszą pomoc

Edytowane przez odyniec444
Link to post
Share on other sites

 

Jeśli będziesz podłączał więcej niż jedno urządzenie to jak najbardziej boska ilość złącz


 

Raczej na pewno nie załapie się ze względu na cenę.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czemu każdy chce monitor flicker free ja tego nie mam bynajmniej nigdzie oficjalnie nie jest napisane a mam 0 migotania także już chyba mało który ma migotanie. Każdy producent sie chwali tym flicker free a tak naprawdę juz dawno nie widziałem migotania na nowych monitorach nawet bez tego takze to bezsens.

Link to post
Share on other sites

A jest jakiś monitor z matrycą IPS do 900-1000 zł (ewentualnie do 900 zł używany z gwarancją) 27 calowy, godny uwagi ( z Flicker Free i niewidocznym smużeniem)? Jestem normalnym użytkownikiem z ograniczonym portfelem ;)

Edytowane przez odyniec444
Link to post
Share on other sites

A ja Ci polecę : http://www.ceneo.pl/28513770#tab=spec

nie widziałem efektu smużenia, ramka cienka, fajnie się ustawia kąt nachylenia no i intuicyjny dotykowy panel ustawień. Ale to najlepiej zobaczyć osobiście w sklepie czy Ci taki odpowiada i czy rzeczywiście nie pasowałby Ci bardziej 27" zamiast 24. 

 

Ale to w przypadku kiedy "wole nawet mniej wydać", bo monitor warty uwagi, ale to trzeba samemu zobaczyć czy odpowiadają kolory. 

Link to post
Share on other sites

Mówisz na podstawie tego co jest na kartce czy miałeś z nim do czynienia ? Bo ja osobiście miałem z nim styczność i porównywałem z innymi monitorami w tej cenia i nie rozumiem do czego można się przyczepić, napisałem zgodnie z doświadczeniem empirycznym, posiadam również gw2460hm i moge śmiało powiedzieć że pracuje się z nimi równie dobrze, równie dobrze sie na nich gra. Stylistyka przemawia według mnie bardziej na strone EW, porównywałem go z monitorami iiyama, lg oraz della i wcale od nich nie odstaje. Może jestem ślepy, nie wiem, dlatego poleciłem sprawdzić na własne oczy czy mu nie odpowiada. Jak według mnie jest warty swojej uwagi.

Link to post
Share on other sites

Mój monitor nie ma napisane ze ma flicker free mimo to posiada. Drachenfeles słyszałeś może o takim urządzeniu jak aparat ktorym można sprawdzić migotanie ? Nawet robiłem test przystawiajac wiatrak blisko monitora i moje testy potwierdzily tylko ze mój monitor posiada flicker free.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...