Skocz do zawartości

"Wiosenny" konkurs - dyskusje


Recommended Posts

Mysz, to nie PC, ale na upartego podchodzi pod temat zadania ;)


e//

Oczywiści im wyższy stopień trudności, tym wyższe oceny końcowe.

Wynieść na świeże powietrze mysz, klawiaturę, to żaden problem, ale wynieść w plener PC, znaleźć odpowiednią scenerię i zrobić fajną fotkę, to zupełnie inna bajka...  

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Muszę pożyczyć od kolegi lustrzankę, i może wyjde dotlenić komputer do lasu, albo na starorzecze, problemem będzie dla mnie transport tego.

 

Ponawiam pytanie.Raczej wyciąganie kompa z domu to zły pomysł, jeszcze jakieś robaki domek sobie z niego zrobią.
IMO prędzej sąsiad wyzwie od oszołomów czy innych (bo kto normalny bierze sobie na spacer PC'ta do lasu), niż robaki zrobią sobie domek, a od czego są raidy, brosy czy inne. Edytowane przez Shrapner44
Link to post
Share on other sites

 ale pozbyłem się budy więc nie mam jak tego wynieść (jako całość).

Ale w czym problem, w takim wypadku nawet dobrze bo nic Cię nie ogranicza, nawet możesz powiesić w lesie na drzewie czyt dosłownie "wpleść" w wiosenne motywy. A chyba nie muszę tłumaczyć że w świetle punktacji to tylko działa na twoją korzyść.

Link to post
Share on other sites

A tak przy okazji, nagrody już czekają na zwycięzców 

 

http://s8.postimg.org/jmciud35x/WP_20150323_001.jpg


 

 

Chcialbym sie upewnic, przedstawiony nie musi byc caly pc, moze byc jakas czesc, chocby myszka?

 

Tak. Pojedyncze podzespoły PC czy też peryferia również podchodzą pod tematykę konkursu. A niech ktoś nas może czymś ciekawym zaskoczy. Nikt nie karze ciągać Wam całej budy razem z monitorem do lasu  :D Jednak, im większe zaangażowanie tym większa szansa na wyższą ocenę. 

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wpadł mi do głowy pewien pomysł, ale wolę się upewnić dla pewności. Czy na zdjęciach może być widoczny kawałek z nas ? Dłoń, ręka, noga itd. ?  ;) Czy takie zdjęcia będą akceptowane ? Bo nie wiem czy coś robić w tym kierunku. Dziękuje  :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...