Skocz do zawartości

msi gtx970 gaming vs asus gtx 970 strix


Recommended Posts

 

 

Osobiście waham się pomiędzy Gigabyte GTX 970 Gaming G1 a MSI GTX 970 Gaming. Według testów dostępnych w sieci, jak i Benchmarka, są najwydajniejsze.

A g prawda .Z łatwo dostepnych w Polsce najwydajniejsza jest ftw od EVGA I stwiedzam to jooo

Link to post
Share on other sites

Ja kilka dni temu odebrałem swojego Gigabyta G1 w rewizji 1.1 i jest rewelacja.

Co najważniejsze po wielu testach i godzinach gry nie piszczy nawet gdy na ekranie podczas ładowania FC4 jest 400 kl/s

Miałem farta albo poprawili ją w tej rewizji

Zrobiłem już modyfikację biosu i w idlu do 40 stopni wentylatory nie pracują a od 40-50 stopni chodzą z prędkością 850-900 rpm itd

Mimo tak niskich obrotów wentylatory nie szaleją wbrew temu co można wyczytać w sieci

Modowanie biosu jest banalnie proste

Karta po modowaniu biosu jest zdecydowanie bardzo cicha i i tak jest chłodniejsza od MSI

A stwierdzam to gdyż też miałem MSI 970 Gaming

 

Mając do czynienia z obydwiema kartami zdecydowanie mogę polecić Gigabyta

Edytowane przez karol8721
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

dam111111 > Niestety twojego zdania nie potwierdza nawet obecna strona, Benchmark. Tutaj najlepszy jest karta Gigabyte.
http://www.benchmark.pl/produkt/ranking/gigabyte-geforce-gtx-970-g1-gaming
Znasz specyfikację swojej?
 

Dysponuje ktoś, bądź potrafi znaleźć podobną specyfikację od MSI ?
Zalezy mi głównie na kolumnie : "Parametry procesora", oraz używanych "Technologiach"

Link to post
Share on other sites

Boże , bierz którąś z tych kart różnica między nimi jest minimalna , nie ma tak że na jednej karcie w np. W BF4 będziesz miał 100 klatek a na innej 80 ...Z całym szacunkiem ale ile można się nad kartą zastanawiać ? Trwa to już kilka dni a wybór nadal stoi w miejscu ...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Kolego ale a całym szacunkiem zrobiłeś w tym temacie taki galimatias że głowa mała

Jeśli spojrzysz na posty to 3/4 ludzi poleci Ci Gigabyta G1 Gaming

Więc sorry ale nie rozumiem co tu jeszcze nie jest dla Ciebie oczywiste?


Sam miałem i Msi Gaming i mam Gigabyta G1 Gaming

Moją wypowiedz na temat tych kart masz wcześniej

Jeśli weźmiesz zotaca to żebyś potem nie narzekał


to co jak nie będę nic kombinował, tylko typowe 'plug and play' to gtx 970 gaming g1 będzie najwydajniejszy chyba tak? według testów na to wychodzi, ale zapytam dla pewności :D

Sam tu sobie odpowiedziałem w tym temacie

Edytowane przez karol8721
Link to post
Share on other sites

Niektórzy tak mają, że trzeba za nich podjąć decyzję, bo sami się nie potrafią zdecydować. Jak ktoś nie jest gotowy na zarządzanie swoimi pieniędzmi, to niech lepiej nic nie kupuje. Nie ma najlepszego produktu, każdy będzie miał jakieś plusy i minusy. Wystarczy czytać testy, wyciągać wnioski, dobierać sprzęt pod siebie. Trochę samodzielności ludzie...

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Kolego ale a całym szacunkiem zrobiłeś w tym temacie taki galimatias że głowa mała

Jeśli spojrzysz na posty to 3/4 ludzi poleci Ci Gigabyta G1 Gaming

Więc sorry ale nie rozumiem co tu jeszcze nie jest dla Ciebie oczywiste?

Sam miałem i Msi Gaming i mam Gigabyta G1 Gaming

Moją wypowiedz na temat tych kart masz wcześniej

Jeśli weźmiesz zotaca to żebyś potem nie narzekał

Sam tu sobie odpowiedziałem w tym temacie

napisałem, że zotac jest tańszy, a jest mi to na rękę, pytanie brzmiało czy warto ''zaoszczędzić'' na zakupie zotaca, czy lepiej raczej dopłacić..

Link to post
Share on other sites

 

 

napisałem, że zotac jest tańszy, a jest mi to na rękę, pytanie brzmiało czy warto ''zaoszczędzić'' na zakupie zotaca, czy

 

dostałeś filmik i gigabyte i zotac .

Zarówno mozna wywnioskować z niego ile masz mhz jak i głosnosc  bo jest rpm oraz stopnie . Zotac obstawia tyły

Link to post
Share on other sites

dobra to ostatnie pytanie i daje spokój, wiem, że marudzę przepraszam Was wszystkich, którzy zdołają mi pomóc i robią to!

 

Zotac GeForce GTX 970 AMP Omega Edition

 

ta karta jest w morele za 1650zł, normalnie kosztuje ok.1750zł, jest lepszą od gaming g1?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...