Skocz do zawartości

Zamiana karty graficznej


Recommended Posts

zasilacz pociągnie :hahaha: GTX 460/HD 5850, Procesor można jeszcze podkręcić tak do 3.4 wtedy nie będzie ograniczał tych kart :P

Ale to dopiero chcę kupić jak wejdą karty z serii HD6xxx, to pewnie trochę spadną ceny kart hD5xxx. No chyba że w przyzwoitych cenach będzie jakiś HD6xxx. Ponoć HD6770 ma mieć wydajnośc HD5850?
Link to post
Share on other sites

zasilacz pociągnie :hahaha: GTX 460/HD 5850, Procesor można jeszcze podkręcić tak do 3.4 wtedy nie będzie ograniczał tych kart :P

Ale to dopiero chcę kupić jak wejdą karty z serii HD6xxx, to pewnie trochę spadną ceny kart hD5xxx. No chyba że w przyzwoitych cenach będzie jakiś HD6xxx. Ponoć HD6770 ma mieć wydajnośc HD5850?

 

ponoć hehe :) dużo niewiadomych :P a teraz chcesz wymienić tego Asusa??

Link to post
Share on other sites

ponoć hehe :P dużo niewiadomych :hahaha: a teraz chcesz wymienić tego Asusa??

Nie dopiero po premierze HD6xxx. Co do tego Asusa nie miałem z ta kartą HD4670 żadnych problemów ze sterownikami itp. Bardzo mało pobiera energii, więc smiało polecam ją do grania w mniejszych rozdzielczościach 1280x1024.
Link to post
Share on other sites

po premierze Radków 6xxx kupisz GTX 460 /HD 5850 i masz maszynkę na lata:D tylko ze jak będziesz chciał rozbudowa komputer np o procesor typu Phenom z dużym tdp czy lepsza kartę graficzna może konieczna będzie wymiana zasilacza :P

Nie, zasilacza nie mam zamiaru wymieniać. I tak już dużo prądu pożera PC. Będę tylko wymieniał na nowsze i mniej prądożerne podzespoły z większą wydajnością , przy wykorzystaniu niższego procesu technologicznego. Procesora prawdopodobnie już nie będę zmieniał do tej podstawki. Wcześniej sądziłem, że gdy braknie wydajności to zmieni się na jakiegoś Phenoma X6 , a potem go wsadzę do nowszego mobaska gdy bym kupił na AM3+. Ale stwierdziłem że to się nie opłaca bo Bulldozer ma być w 32nm. Więc w celu mniejszych kosztów, gdy wyjdą płyty główne pod AM3+, to kupić taka płytę główną, wsadzić ten procesor Athlon II X4 bo będą pasować do tych nowych płyt ponoć. I za pewien czas gdy się ceny nowych procesorów by ustatkowały. Zmienić na Bulldozera 32nm. To taki mój mały plan na przyszłość :hahaha:
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...