Skocz do zawartości

Myszka + Klawiatura - 900zł


Recommended Posts

§  Budżet: 900zł (z klawiaturą)


§  Jakiej myszki obecnie używasz: Jakieś chińsie coś


§  Jaką masz obecnie podkładkę: Nie wiem co to jest dostałem razem z myszką


§  Z jakich wartości DPI korzystasz: 400


§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: ok. 30cm


§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): CS:GO, BF3/4, okazjonalnie jakieś Moby


§  Ile przycisków używasz w myszce: Dwa główne 


§  Chwyt: Palm Grip


§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2


§  Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka: 14-15cm


§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: Moja jest już mocno zużyta


§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): dużą, ciężka, guma po bokach, podświetlana


A co do klawiatury to chciałbym mechaniczną (będzie to moja pierwsza mechaniczna klawiatura), im dłuższy będzie podłokietnik tym lepiej, miło widziane podświetlenie, a i jeszcze jakąś podkłatkę (im dłuższa tym lepiej)


A i fajnie by było gdyby miały przejrzyste i łatwe w obsłudze oprogramowanie.


Edytowane przez Sosen31
Link to post
Share on other sites

 

 

Tutaj przy takiej kwocie jest bardzo dobra opcja której możesz się przyjrzeć Corsair K70 na Redach

Ojjjj tak . zgadza się ... Brat ma K70 i jest kozacka ;) ;) ;) Tylko ta cena , ale jak Cie stać to bierz śmiało będziesz nie tyle zadowolony co szczęśliwy :)

Link to post
Share on other sites

Nie porównuj klawiatury od Razera 'razer blackwidow ultimate chroma' do klawiatury Corsair K70 bo to co najwyżej śmieszne ;) Razer to klepie badziewie a nie klawiatury na tle klawiatur Corsair , sama jakość wykonania to niebo a ziemia ...


Myszka , ok ;)

Edytowane przez Szy3ki
Link to post
Share on other sites

Bylem w sklepie z akcesoriami dla gracza (wczoraj sie dowiedzialem ze 50km od mojego miejsca zamieszkania jest cos takiego)  i korzystalem z obu klawiatur i jezeli chodzi o wygode z korzystania to jak dla mnie tu i tu jest podobnie ale zato oprogramowanie u razera jest wysmienite a corsair zawalił 

Link to post
Share on other sites

Czyli rozumiem że mówimy tutaj o masie przekraczającej dość grubo 100g 

I jeszcze jedna sprawa. W trym zestawieniu FPSów w jakie grywasz, to jaki ranking według Ciebie ma CS. Chodzi mi oto czy grasz w to najczęściej z tych podanych czy jedynie od czasu do czasu z kumplami jaki się trafi okazja?

Link to post
Share on other sites

RAT to  jest mysz "zabawka"

Dlaczego pytałem o CSa bo jeżeli grasz w niego z doskoku to tutaj nie trzeba się bawić w myszy optyczne które z reguły są lekkie.

No chyba że Logitech  G502 ale z mojej strony mnie ta mysz w ogóle nie przekonuje.

Więc w takim razie możesz rozpatrzeć mysz y od Roccata i tutaj bardzo dobrym wyborem będzie Roccat Kone XTD.

Sam posiadam i mogę sporo opowiedzieć o tej myszy. Jest duża, bardzo dobrze wykonana, oraz ma możliwość regulacji masy a zatem jest dość ciężka.

Następnym kandydatem może być Corsair M65. Ciężka mysz bardzo dobrze wykonana. Posiadam M95 wersja dla gier MMO i świetnie się jej używa. A ponad to może posłużyć jako broń w razie napadu jest na tyle ciężka..

Wszystko zależy od przeznaczenia, ale w Twoim wypadku być może akurat któraś z nich wpadnie ci w oko.

 

Jest jeszcze inna kombinacja i polega ona na tym że skoro jest to Twoja pierwsza klawiatura mechaniczna to możesz zejść z wymagań i kupić CM Quickfire za 300zł ( jest to dobra klawiatura) a za resztę kasy kupić dwie myszy jedna optyk do takich gier jak CS gdzie precyzja bierze górę a druga ciężki laser do pozostałych tytułów. Oczywiście jest to wariant opcjonalny..

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...