Skocz do zawartości

Recommended Posts

§  Budżet: 300-350zł

§  Jakiej myszki obecnie używasz: A4Tech bloody v7

§  Jaką masz obecnie podkładkę: Tesoro aegis x3

§  Z jakich wartości DPI korzystasz: 400 w cs, i 2000 w lolu.

§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: ok. 35cm

§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): CS:GO, League of legends, i różne single

§  Ile przycisków używasz w myszce: 5

§  Chwyt: palm

§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): Wydaje mi się że 1+2+2, ale nie za bardzo rozumiem o co chodzi ( 1 z lewej strony myszki, po 1 na lmb/rmb i 2 z prawej)
§  Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka: 15cm

§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: Zepsuła się :c

§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): Lubię czuć że coś  mam w dłoni :D

 

Link to post
Share on other sites

Ciężko znaleźć w sumie, aż tak uniwersalnego gryzonia :) co do LOL`a to do gierek typu MOBA logitech stworzył np specjalnie Daedalus Apex G303, gdzie przyciski mają szybciej wracać do pozycji wyjściowej, ale jeśli zależy ci na myszce gdzie będziesz czuć jej wagę to np mogę polecić G502 od logitechal albo roccata kone xtd obie nadają się do palma bo są dość spore.

Link to post
Share on other sites

To chyba w takim razie, zdecyduje się na Roccata kone XTD. 
Znalazłem go chyba dosyć tanio ( http://techplanet.pl/produkty/myszy/roccat-kone-xtd,35024.html), patrząc na to że w innych sklepach są w granicach 390zł. Dowiedziałem się że XTD są 2 wersje, optyczna i laserowa. Ta z techplanet to jest laserowa, a czy optyczna nie jest lepsza? ( https://www.roccat-shop.org/en/Gaming-Mice/ROCCAT-Kone-XTD-Optical-Gaming-Mouse.html? )

A czy Pure i XTD różnią się czymś oprócz światełek w XTD? 
Może gdzieś taniej się da znaleźć?

Edytowane przez 12wertpos
Link to post
Share on other sites

To znaczy tak ostatnio optyki zdominowały sferę myszy gamingowych więc Kone w wersji optycznej podejrzewam że jest barziej precyzyjny. Można go dostać ale koszt jet jeszcze dość wysoki ponad 400zł

Ale można temat ten zastąpić Roccat Kone Pure Optical. 

Co do Twojego lasera to jeżeli sklep ten jest w miarę wiarygodny to cena za tą mysz jest bardzo dobra.

Ja swoją kupiłem jakiś czas temu też w tej cenie w promce oczywiście.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...