Skocz do zawartości

Problem z R9 290x2 Devil 13


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez keczu,

Recommended Posts

Napisano (edytowane)

Dostalem maila z Mindfactory.de ze oddadza mi kase, wczesniej koles przez tel. powiedzial ze nie, tylko nastepna karte. Jak cos to wezme r9 295x2 referenta z "wodnym chlodzeniem" . Ogolnie jak to dzialalo to naprawde sie przyjemnie gralo. Wczesniej na pierwszej karcie zgralem caly Crysis 3 , teraz pogralem w FC4...troche, ale naprawde wszystko superplynnie. Jak mialem 7990 to jeszcze sie przycial co kilka minut w zaleznosci od gry ,a tu nic. Fakt trzeba bylo troooooche poczekac na profil do FC4.

Wzial bym najchetniej dwie GTX 970, ale w sli raczej moge miec problem z vramem. Dwie 980-tki to strasznie przeplacona konfiguracja. Napewno nie bede czekal na nowe radeony bo predzej na emeryture pojde. 

Edytowane przez keczu
Link to post
Share on other sites
Napisano (edytowane)

Wiem ze Tytan X to juz typowa "gamingowa" karta. Ale to jeszcze troche za malo wydajnosciowo (tak w mojej opini). Ja lubie wlaczyc MSAA na max. Poprostu bardziej mi to odpowiada niz np. monitor 1440p. Kazdemu odpowiada co innego. Ja nawet za duzo nie gram...online wogole...w sumie to po co mi ten komputer, a moj GTX 295 tez sobie radzi. Chyba tylko po to zeby sygnatura na forum lepiej wygladala  :-> .Ale jakbym nieroztrwonil tej kasy na komputer to mi zona zabierze i wyda na pieluchy i ubranka dla dziecka i takie tam nieistotne *******y. :cry:  :D  

Edytowane przez keczu
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Wkoncu ogarnalem RMA na moja nieszczesna karte. Dostalem kase , powinienem dostac karte jeszcze tym razem ,ale zaoferowano mi kredyt w sklepie ,albo zwrot gotowki. Pytalem dlaczego nie nowa karte to mi odpisali ze nie chca tego komentowac i zaproponowali referencyjnego R9 295x2. 

Na stronie Mindfactory de. R9 290x2 Devil 13 ma dokladnie jedna gwiazdke zadowolenia klientow, wszystkie opinie ze karta padla i RMA rate na ten produkt 30% :o

Wzialem kase bo za dlugo z RMA sie u nich schodzi. Niby taniej ,ale nie warto. 

Zamowilem ze scan.uk , dzis przyszla paczka z kilkoma innymi rzeczami.  :banan:

 
Trzeba tylko teraz znalezc czas zeby to poskladac.  :roll:
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nareszczie mialem czas wszystko sklecic do kupy. :)  Mam nadzieje ze referencyjny R9 295x2 pociagnie dluzej niz dwa poprzednie R9 290x2 Devil 13. :roll: 

http://imageshack.com/a/img661/7307/fz3oLN.jpg

 

Procek tez sie nawet dobry trafil.

http://imageshack.com/a/img538/61/8JTfvc.jpg

 

Musze tylko jeszcze wentyle wymienic na chlodzeniach na cos pod kolor plyty, a ten na chlodzeniu karty na cos wydajniejszego. Ten co jest teraz to Corsair "Quiet Edition" , troche za wolno sie kreci ;) , temperatyra karty po 15 minutach Heaven Benchmark podchodzi do 73-75 stopni, ale zegary trzymaja sie caly czas na max. Orginalny wentylator to chyba najtaniej wygladajacy jaki widzialem z badziewna naklejka, ble. Szkoda ze Corsair nie ma w ofercie 140 mm PWM z jakims czerwonym akcentem takim jak te 120mm. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...