Skocz do zawartości

[MULTI] F1 - seria


Recommended Posts

@lwses

 

jak kupisz porządną kierę to i luzów nie będzie.

Też się mogę z Tobą zmierzyć, ale jeszcze nie wiem kiedy, bo mnie Empik wych***ł z grą...

 

a, no i w DiRT2, GRID się świetnie sprawuje, w Shift nie grałem na niej. Mam MOMO Racing.

Link to post
Share on other sites

Gra mnie dzis wyruch..a, 3 gp, jade pierwszy spoko, caly czas za mna jedzie vettel i de la rosa,

mialem jakies 15s przewagi zjechalem do boksu wyjechalem na 5 miejscu, 2 wyprzedzilem jestem 3 za vettlem, jade tak 7 okrazen a goscie na zmiane opon nie zjechali, pod koniec takie mieli tempo ze zblizylem sie na odleglosc hmm. 3-4s wyscig sie skonczyl a goscie linie mety na miekich gumach na których startowali.

Jeszcze raz mnie tak gra zrobi to delete.

Link to post
Share on other sites

mechanicy po zmianie opon czekali jeszcze 15 sekund az wszyscy przejada... denerwujące!

Trzeba wygrywać Q3 na primach, potem zjeżdżać dość późno gdy luźniej w pitlane :menda:

 

no wczoraj na Istambuł park jak jeździłem to zacząłem jako 3 i skończyłem jako 3 w deszczu ;) w Pit lane coś około 4.5 sekundy mnie trzymali zjechałem jedno okrążenie po innych i to było prawdziwe F1 a nie :) no tak ale jak sie wygra te q3 i inni jada twoim tempem wyścigowym to ciężko w pit lane wyjechać jako pierwszy jak taki duży błąd jest, a bez kontroli trakcji wyprzedzanie najłatwiejsze nie jest :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie,

 

Mam nie lada problem, z którym nie potrafię sobie od 40 minut poradzić. Problem dotyczy ignorowania przez aplikację/grę ustawień z Logitech Profiler. Malutka aplikacja Logitech prawidłowo wykrywa, oraz konfiguruje urządzenie (płynność ruchu, odpowiedni kąt maksymalny, etc.).

 

Niestety kiedy uruchomię już grę ustawienia zostają ignorowane. Gra uruchamia się bez profilu, przez co nie da się sterować bolidem.

 

Kierownica Logitech Driving Force GT.

 

Bardzo proszę o poradę.

Link to post
Share on other sites

Aplikacja/gra wykrywa urządzenie prawidłowo. Wszystkie przyciski działają poprawnie - po menu poruszam się za pomocą przycisków na kierownicy GT. Nawet jak uruchamiam grę to aplikacja prawidłowo wykrywa, i konfiguruje kierownice. Jednak, że tu po menu logowania wszystko wraca to standardowej niegrywalnej konfiguracji.

 

Stworzyłem nowy profil, ale to nic nie dało.

 

W Logitech Profiler wszystko działa prawidłowo.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...