Skocz do zawartości

Czy waszym zdaniem warto kupić Battlefield Hardline ?


Recommended Posts

Witam jak w temacie zastanawiam się nad zakupem Battlefield Hardline ale mam mieszane uczucia bo z jednej strony taka " nowa odsłona " BF'a a z drugiej połączenie BF'a  PayDay może i fajne ale mapy wydają mi sie na troszke za małe i plus za nowe fajne bronie i chciał bym zobaczyć co wy o tym sądzicie ? Warto kupić waszym zdaniem ?

Pozdrawiam http://forum.dobreprogramy.pl/public/style_emoticons/default/smile.png

Link to post
Share on other sites

Jestem zdania, że nie warto. Grałem w alfę, betę i czytałem wiele opinii na temat finalnej wersji gry - nie wygląda to najlepiej. Gra jest brzydsza niż poprzednia część serii, zdecydowanie kuleje net code i mapy nie są najlepsze (kwestia gustu). 

Link to post
Share on other sites

Netcode kuleje? Ja bym powiedział, że jest bez porównania jeśli chodzi o to co prezentował i prezentuje BF4 - w sensie, że o wiele lepszy.

 

Jak ktoś lubi bardziej infantry combat ( czyli np. ja ) to warto. Ja kupiłem i będę pogrywać.

 

Hardline mechaniką i TTK przypomina BF3, i to jest bardzo dobra cecha.

Edytowane przez mabrothrax
Link to post
Share on other sites

Netcode kuleje? Ja bym powiedział, że jest bez porównania jeśli chodzi o to co prezentował i prezentuje BF4 - w sensie, że o wiele lepszy.

 

Jak ktoś lubi bardziej infantry combat ( czyli np. ja ) to warto. Ja kupiłem i będę pogrywać.

 

Hardline mechaniką i TTK przypomina BF3, i to jest bardzo dobra cecha.

 

Miałem okazję zagrać w nowego BFa na Xboxie One (EA Access) i gra mnie nie porwała. Oczywiście to tylko personalne odczucia. Jeżeli ktoś rozważał zakup na Xboxa One to szczerze odradzam - koszmarna grafika (720p) i spadające fps-y (gra zdecydowanie nie trzyma 60 klatek, jeżeli w ogóle do tego pułapu dochodzi). Netcode był kiepski jak grałem stąd moje stwierdzenie. 

Link to post
Share on other sites

No ja wersji na konsole nie oceniam, bo na konsoli grać w to nie będę z kilku przyczyn.

 

Wersja na PC jest o wiele ciekawsza, nawet jeśli patrzymy tylko na grafikę. 

 

Swoją drogą - już od dzisiaj działają serwery BFH i Battlelog. To tylko pokazuje jak dobrze przygotowują się aby nie zrobić wtopy którą był start BF4. Dlatego mam dobre przeczucia, inna firma, inne podejście.

 

Poza tym, ciekawi mnie ta cała akcja z Rankingami i Ladderami competetive. Możliwe, że będzie w BL zaszyte coś na wzór meczy z ESL gdzie jest matchmaking. Było by na prawdę fajnie. Dużo przed tą grą i myślę, że wcale nie będzie lipy - ale mogę się mylić :D

 

Tak czy siak, trzeba sprawdzić samemu, mnie ta gra przekonała do siebie :)

Edytowane przez mabrothrax
Link to post
Share on other sites

Przeczytaj co napisałem dokładnie a później jeszcze raz przeczytaj co Ty napisałeś i weź się zastanów.

 

TTK w Hardline przypomina BF3, co jest według mnie dobrą rzeczą.

 

Jeśli nadal nie rozumiesz, to cóż - zdarza się. 

Link to post
Share on other sites

Time To Kill, czyli zasadniczo mechanika broni i szybkość zabijania, przypomina mi BF3 co dla mnie jest rzeczą dobrą, bo w BF4 jest trochę inna bajka i czasami jest to denerwujące. Poza tym, podoba mi się balans gadżetów, ograniczenia klasowe itd. Hardline jest na prawdę niezłą grą, ale niefortunnie nazwali to battlefield i dlatego dostaje hejty od "tru" fanów.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...